بازدید: 2

کمک ۳ میلیاردی استانداری به نفت مسجدسلیمان برای حفظ تارتار

منبع : تابناک کد خبر: 2092533
ظرف چند روز آینده سه میلیارد تومان به نفت مسجدسلیمان علی‌الحساب کمک کنیم. با این حال باز به من گفتند که تارتار با گل‌گهر قرارداد بسته که من به او گفتم قرار بود سه روز به خاطر من منتظر بماند. در هر صورت من روی قولم هستم

استاندار خوزستان گفت: با تارتار صحبت کردم و خواستم دو سه روز صبر کند و قول دادم مشکل را حل کنیم و اگر هم امکانش نباشد صراحتا می گوییم امکان آن نیست.

به گزارش تابناک ورزشی، در روز های اخیر موضوع انحلال تیم های نفتی لیگ برتر مطرح شد و حتی طی یکی دو روز اخیر به خاطر شرایط بد مالی نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان، موضوع جدایی اعضای کادرفنی این تیم ها منتشر شد تا بعد از انحلال نفت تهران، حالا نگرانی ها برای دو تیم نفت دیگر لیگ برتر آغاز شود. با این حال غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان که میهمان روزنامه «فرهیختگان» بود در صحبت هایی امیدوارکننده این نوید را داد تا به زودی برخی مشکلات مالی تیم های جنوبی حل و فصل می شود تا بتوانند در آینده به کار خود ادامه دهند. 

چه سرنوشتی در انتظار نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان خواهد بود؛ به خصوص تیم مسجدسلیمانی که شنیده می شود تارتار در آستانه جدایی از آن قرار دارد؟

جلسه ای با هیات مدیره نفت مسجد سلیمان داشتیم و قرار شد ظرف یکی دو روز آینده علی الحساب دو سه میلیارد تومان برای این تیم تامین کنیم ضمن اینکه شرکت ملی نفت هم بنا بود با تقاضای من براساس مسئولیت های اجتماعی به اداره کل ورزش و جوانان استان کمک کند. در این خصوص منتظر مصوبه شرکت ملی نفت هستیم و ان شاءالله از آن محل نیز تیم نفت مسجدسلیمان را حمایت و کمک خواهیم کرد. درخصوص نفت آبادان نیز منطقه آزاد به این تیم کمک کرده و امسال هم ان شاءالله این کمک رسانی ادامه خواهد داشت و نسبت به این قضیه متعهد است.

پس پول برسد شاید تارتار ماندنی شود؟

با او صحبت کردم و خواستم دو سه روز صبر کند و قول دادم مشکل را حل کنیم و اگر هم امکانش نباشد صراحتا می گوییم امکان آن نیست. او یک مقدار از برخی حرف ها گله مند بود که به آن ها عمل نشده یا به عقیده اش پشت گوش انداخته شده و می گفت: اگر با صداقت رفتار شود، بهتر است. گفتم ظرف دو، سه روز آینده تکلیف را به وی اعلام می کنم. الان هم برنامه داریم ظرف چند روز آینده سه میلیارد تومان به نفت مسجدسلیمان علی الحساب کمک کنیم. با این حال باز به من گفتند که تارتار با گل گهر قرارداد بسته که من به او گفتم قرار بود سه روز به خاطر من منتظر بماند. در هر صورت من روی قولم هستم و قرار است در این چند روز درخصوص پرداختی ها تعین تکلیف شود، اما در هر صورت او هم مختار است که روی قرارش باشد یا نه و یا خودش تصمیم دیگری بگیرد. دوست داریم با توجه به موفقیت هایی که داشتند در خدمت شان باشیم و اگر راه دیگری را انتخاب کردند و صلاح را در این دیدند ما هم نمی توانیم تیم را رها کنیم و باید راه خیر را برای مسجدسلیمان انتخاب کرده و به پیش برویم.

وضعیت فولاد را چطور ارزیابی می کنید؟

شاید در سیاست های این باشگاه بحث قهرمانی کمرنگ باشد، اما این تیم سعی می کند با وجود ورزشگاه و امکانات خوبی که دارد به صورت پایه ای کار کند هرچند درخصوص این تیم هم به سمتی می رویم که بحث قهرمانی نیز برای آن ها پررنگ شود.

در خطه ای که استقلالی زیاد دارد، حیف است که استقلال خوزستان در لیگ برتر نیست؟

زمانی که گروه ملی با مشکل مواجه بود به کمک این تیم آمده و اجازه ندادم سقوط کند و دو سال از شرکت های مختلف استان کمک گرفتیم و از سقوط آن ممانعت کردیم. بعد که گروه ملی راه افتاد از آن ها خواستیم هزینه ها را پرداخت کنند، اما در این مسیر کمی کوتاهی شد و امسال مدیرعامل باشگاه با من صحبت کرد و گفت: قصد دارند به تدریج این تیم را مورد حمایت قرار دهند.


کمک ۳ میلیاردی استانداری به نفت مسجدسلیمان برای حفظ تارتار
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها