بازدید: 8

خدمت‌رسانی 24 ساعته به زائران اربعین

منبع : صراط نیوز کد خبر: 2092437
سفیر ایران در عراق اعلام کرد: در راستای ارائه خدمات‌رسانی بهتر به زائرین ایرانی اربعین حسینی، سفارت ایران در عراق و سرکنسولگری‌های جمهوری اسلامی ایران در شهرهای زیارتی و مبادی ورودی عراق 24 ساعته در خدمت زوار اربعین حسینی هستند.
صراط:

سفیر ایران در عراق اعلام کرد: در راستای ارائه خدمات رسانی بهتر به زائرین ایرانی اربعین حسینی، سفارت ایران در عراق و سرکنسولگری های جمهوری اسلامی ایران در شهرهای زیارتی و مبادی ورودی عراق 24 ساعته در خدمت زوار اربعین حسینی هستند.

ایرج مسجدی، رییس ستاد اربعین در عراق در گفت وگو با ایسنا با اعلام مطلب فوق گفت: ستادهایی از سوی سفارت ایران در عراق در شهرهای بصره، کربلا، نجف، کوت، کاظمین، سامرا تشکیل شده تا در اسرع وقت مشکلات کنسولی احتمالی اتباع کشورمان در جریان حضور در راهپیمایی اربعین حسینی را حل و فصل کنند.

این دیپلمات ارشد کشورمان در عراق همچنین با اشاره به علاقه مندی مردم عراق به ابا عبدالله الحسین و زائران حسینی اظهار کرد: این روزها شاهد استقبال شایان و غیرقابل وصف مردم عراق از زائرین اربعین حسینی هستیم و آنها از هیچ گونه تلاشی برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی کوتاهی نمی کنند.

وی خاطر نشان کرد: مردم عراق اعم از شیعه، سنی و مسیحی و همه گروه ها و طوایف محب امام حسین (ع) هستند و پذیرایی از زوار امام حسین (ع) را یک فضیلت می دانند.


خدمت‌رسانی 24 ساعته به زائران اربعین
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها