بازدید: 7

آمریکا قابل اعتماد نیست

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2092311
سید حسن نصرالله گفت: نمی‌توان به آمریکا اعتماد کرد، چون هر کسی را که به آن تکیه کند، خوار و ذلیل می‌کند.

به گزارش  خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، سید محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد دولت دهم در فضای مجازی پستی به نقل از سید حسن نصرالله منتشر کرد:

«آمریکا کُرد های سوری را به حال خود رها کرد و این سرنوشت کسانی که به آمریکا تکیه می کنند.

تجربه نشان می دهد که آمریکایی ها از همپیمانان خود حمایت نمی کنند و هیچ احترامی برای توافقات قائل نیستند.
آیت الله خامنه ای، رهبر گرانقدر بار ها فرمودند که با آمریکا مذاکره نمی کنیم، چرا که نمی توان به آمریکا اعتماد کرد. چگونه می توان به دشمنی که تاریخی پر از خیانت دارد، اعتماد کرد؟
کُرد ها را در شرق فرات ببینید، آمریکا با آن ها چه کرد؟
نمی توان به آمریکا اعتماد کرد، چون هر کسی را که به آن تکیه کند، خوار و ذلیل می کند.»

آمریکا قابل اعتماد نیست


انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.


آمریکا قابل اعتماد نیست
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
 • کاترین اشتون: تندروهای ایران می گفتند که آمریکا قابل اعتماد نیست، به نظر می آید که ترامپ در حال اثبات نظرات آنها است/ ترامپ در حال اثبات غیر قابل اعتماد بودن آمریکاست


  مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا در یادداشتی نوشت: توافق هسته‌ای تنها به آمریکا تعلق ندارد
 • آمریکا قابل اعتماد نیست


  کارشناس شبکه من‌و‌تو گفت: مردم منطقه با پوست و استخوان لمس کردند که نمی‌توان به آمریکا به عنوان یک متحد قابل اطمینان، اعتماد کرد.
 • آمریکا قابل اعتماد نیست


  سید حسن نصرالله گفت: نمی‌توان به آمریکا اعتماد کرد، چون هر کسی را که به آن تکیه کند، خوار و ذلیل می‌کند.
 • آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد نیست


  آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی گفت: روزبه‌روز مشخص می‌شود که آمریکا و دشمنان وجود ما را نمی‌پسندند، بنابراین به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند.
 • آمریکا قابل اعتماد نیست


  رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: از همان اول به هیئت دیپلماسی ایران در مذاکرات برجام هشدار داده شد که آمریکا قابل اعتماد نیست و هر چه جلوتر آمدیم این مطلب واضح تر و روشن تر شد.
 • آمریکا قابل اعتماد هست یا نیست؟!


  رئیس جمهور سه شنبه گذشته به مجلس رفت تا وزرای پیشنهادی خود را معرفی کند. او به هنگام معرفی وزرا گفت: «آمریکا نشان داد نه شریک خوبی است...
 • آمریکا قابل اعتماد هست یا نیست؟!


  امروز ترامپ با پررویی در مقابل ملت ایران ایستاده و می گوید ایران باید به تعهدات خود پایبند باشد اما آمریکا به هیچ وجه نسبت به تعهدات خود پایبند نیست و نخواهد بود.با این حال چگونه است که رئیس جمهور می ‌گوید؛ ما تحریم‌های هسته‌ای را برداشتیم؟
 • آمریکا قابل اعتماد هست یا نیست؟!


  این چه حرفی است که رئیس جمهور میگوید آمریکا قابل اعتماد نیست اما میگوید باز به ما اجازه دهید مذاکره کنیم،تحریم‌ها را بردارند؟اگر شما قدرت دیپلماسی داشتید تحریم‌ها را درهمان مذاکره هسته‌ای برمی‌داشتید.
 • دولت آمریکا قابل اعتماد نیست


  رحمانی موحد: با ادامه اقدامات خصمانه آمریکا، ايران تصمیم گرفت در اجرای دقیق برجام و طبق بندهای ۲۶ و ۳۶ آن اقدامات عملی را جهت منافع ایران به عمل آورد.
 • ظریف: آمریکا قابل اعتماد نیست


  وزیر امور خارجه، گفت: در فضای ناامن جهانی، آمریکا نمی‌تواند اول باشد.
 • ظریف: آمریکا قابل اعتماد نیست


  وزیر امور خارجه ایران با بیان اینکه آمریکا سابقه‌ای طولانی در عدم تعهد به توافق‌های بین‌المللی دارد، تأکید کرد که این کشور در توافق‌های بین‌المللی شریکی غیرقابل اعتماد است.
 • آمریکا دیگر قابل اعتماد نیست


  سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران، هم مدافع ملت ایران و هم مهاجم به تروریستهاست گفت: همواره به وجود سپاه مباهات می‌کنیم و اگر آمریکا بخواهد نام سپاه را در فهرست گروههای تروریستی قرار دهد، خودش را در صف تروریستها قرار خواهد داد
 • کارشناسان: FDA آمریکا قابل اعتماد نیست


  کارشناسان معتقدند؛ با توجه به سوابق FDA آمریکا، این سازمان اصلا قابل اعتماد نیست و نباید به هیچ دارو و غذایی تائیدیه بدهد؛ داروهای زیادی توسط سازمان FDA تایید شده بودند که سپس از بازار بیرون کشیده شد.
 • رئیس‌جمهور نابخرد آمریکا نشان داد که آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست


  معاون پارلمانی ریاست جمهوری گفت: رئیس جمهور نابخرد آمریکا با خروج از برجام توافقات الزام آور بین المللی را نقض کرد و نشان داد که آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست.
 • سید حسن نصرالله : آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست


  سید حسن نصرالله امشب در سخنانی خاطر نشان کرد که هیچ کس نمی‌تواند به آمریکا و توافق با آن اعتماد و تکیه کند، زیرا سرنوشت، رها شدن و پشت کردن آمریکا به او خواهد بود.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها