بازدید: 21

سرخط خبر‌های مهم جهان

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2091917
ادامه تنش میان دموکرات‌ها و ترامپ بر سر موضوع استیضاح، خودداری کاخ سفید از همکاری در تحقیقات برای استیضاح ترامپ و حمله ترکیه به یکی از مواضع نیرو‌های دموکراتیک سوریه از جمله تحولات جهان طی ساعات گذشته هستند.

سرخط خبر های مهم جهانبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، مهم ترین خبر ها و رویداد هایی که طی ساعات گذشته در جهان به وقوع پیوسته اند به شرح زیر است:

*افزایش تنش میان دموکرات ها و ترامپ بر سر موضوع استیضاح

تنش میان دموکرات های آمریکا و ترامپ بر سر موضوع استیضاح که از زمان آغاز تحقیقات در این زمینه بالا گرفته همچنان ادامه داشته و ۲ طرف یکدیگر را هدف حملات لفظی و انتقاد قرار می دهد.

*خودداری کاخ سفید از مشارکت در تحقیقات درباره استیضاح ترامپ

کاخ سفید در ادامه مانع تراشی در تحقیقات برای استیضاح ترامپ می‎گوید که در این تحقیقات مشارکت نخواهد کرد.

*حمله ترکیه به یکی از مواضع کرد های سوریه در راس العین

رسانه های سوریه گزارش دادند که ترکیه یکی از مقر های نیرو های دموکراتیک سوریه در منطقه «راس العین» را هدف قرار داده است.

در همین حال رسانه ها گزارش دادند که ترکیه در حال ارسال تجهیزات نظامی بیشتر به مرز های شمالی سوریه است.

*۵ وزیر کابینه انگلیس در صورت برگزیت بدون توافق استعفا می دهند

رسانه های انگلیس گزارش دادند که دست کم ۵ نفر از وزرای کابینه انگلیس آماده هستند تا در صورت خروج بدون توافق این کشور از اتحادیه اروپا، از سمت خود کناره گیری کنند.

*سخنرانی دبیر کل حزب الله لبنان در ضاحیه جنوبی

«سید حسن نصرالله»، دبیر کل حزب الله لبنان طی سخنانی ضمن اشاره به عدم حمایت آمریکا از کرد ها ی سوریه گفت: آمریکا کُرد های سوری را به حال خود رها کرد و این سرنوشت کسانی است که به آمریکا تکیه می کنند.

 

انتهای پیام/


سرخط خبر‌های مهم جهان
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13
 • سرخط خبر‌های مهم جهان


  افشای اقدامات جان کلی و رکس تیلرسون علیه ترامپ، نتایج اولیه انتخابات پارلمانی در اسپانیا و استعفای رئیس جمهور و رئیس مجلس سنای بولیوی از جمله تحولات مهم جهان طی ساعات گذشته هستند.
 • سرخط خبر‌های مهم جهان


  تنش در میان مقامات آمریکا بر سر موضوع استیضاح، پیشروی نیرو‌های ارتش سوریه در ریف استان حسکه و تظاهرات در بارسلون در آستانه انتخابات سراسری در اسپانیا از جمله تحولات جهان طی ساعات گذشته هستند.
 • سرخط خبر‌های مهم جهان


  ادامه تحقیقات مجلس نمایندگان آمریکا برای استیضاح ترامپ، هشتادودومین راهپیمایی بازگشت در نوار غزه با ۶۹ مجروح و تمدید لغو پرواز‌های بوئینگ از سوی شرکت‌های هواپیمایی آمریکا از جمله تحولات مهم جهان طی ساعات گذشته هستند.
 • سرخط خبر‌های مهم جهان


  خروج رسمی آمریکا از توافق آب و هوایی پاریس، انتقاد کره شمالی از اتهامات وارد شده علیه این کشور از سوی واشنگتن و تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران از جمله تحولات مهم جهان طی ساعات گذشته هستند.
 • سرخط خبر‌های مهم جهان


  حملات لفظی ترامپ علیه رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و دیگر دموکرات‌ها، اخراج دیپلمات‌های السالوادور از ونزوئلا و حمله به کاروان نظامیان آمریکایی در مسیر سوریه به عراق از جمله تحولات مهم جهان طی ساعات گذشته هستند.
 • سرخط خبر‌های مهم جهان


  ادامه استقرار نیرو‌های ارتش سوریه در مناطق شمالی این کشور، لغو موقت دستور ضد مهاجرتی ترامپ از سوی قاضی فدرال دادگاه آمریکا و ادامه تنش در میان مقامات آمریکایی بر سر موضوع استیضاح ترامپ از جمله تحولات مهم جهان طی ساعات گذشته هستند.
 • سرخط خبر‌های مهم جهان


  ده‌ها مجروح در پی خشونت نظامیان صهیونیست در هشتادویکمین راهپیمایی بازگشت، شلیک ده‌ها موشک از نوار غزه به سمت سرزمین‌های اشغالی، تجاوز جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه و خودداری مقامات دولت آمریکا از همکاری در تحقیقات برای استیضاح ترامپ از جمله ت
 • سرخط خبر‌های مهم جهان


  تمدید معافیت تحریمی همکاری هسته‌ای با ایران، تصویب قطعنامه رسمی شدن تحقیقات درباره استیضاح ترامپ و بیانیه کره شمالی درباره آزمایش موشکی روز پنجشنبه از جمله تحولات مهم جهان طی ساعات گذشته هستند.
 • سرخط خبر‌های مهم جهان


  تصمیم آمریکا مبنی بر تمدید معافیت‌های تحریمی همکاری صلح‌آمیز هسته‌ای با ایران، حمله خمپاره‌ای به منطقه سبز بغداد، ورود نیرو‌های ارتش ترکیه به ریف راس العین و آتش‌سوزی در یک قطار مسافربری در پاکستان با ده‌ها کشته و مجروح از جمله تحولات مهم جهان طی ساع
 • سرخط خبر‌های مهم جهان


  تصویب قطعنامه علیه ترکیه در مجلس نمایندگان آمریکا، موافقت پارلمان انگلیس با برگزاری انتخابات زودهنگام، استعفای سعد حریری از سمت نخست وزیری لبنان و ادامه اعتراضات ضد دولتی در این کشور از جمله تحولات مهم جهان طی ساعات گذشته هستند.
 • سرخط خبر‌های مهم جهان


  استقرار نیرو‌های ارتش سوریه در مرز ترکیه، ادامه تظاهرات ضد دولتی در لبنان و جدیدترین اظهارات درباره هلاکت ابوبکر البغدادی از جمله تحولات مهم جهان طی ساعات گذشته هستند.
 • سرخط خبر‌های مهم جهان


  بیانیه کره شمالی در خصوص عدم بهبود روابط با آمریکا، ادامه تظاهرات و ناآرامی در شهر‌های لبنان و ادعای توییتری ترامپ در خصوص عملیات نیرو‌های آمریکایی در سوریه از جمله تحولات مهم جهان طی ساعات گذشته هستند.
 • سرخط خبر‌های مهم جهان


  تایید قانونی بودن تحقیقات کنگره درباره استیضاح ترامپ از سوی دادگاه آمریکا و تحریم‌های جدید واشنگتن علیه کوبا از جمله تحولات مهم جهان طی ساعات گذشته هستند.
 • سرخط خبر‌های مهم جهان


  موافقت پارلمان انگلیس با توافق برگزیت بوریس جانسون، ادامه تنش در میان مقامات آمریکایی بر سر موضوع استیضاح ترامپ و ارائه قطعنامه در مخالفت با تصمیم ترامپ در قبال سوریه از جمله تحولات مهم جهان طی ساعات گذشته هستند.
 • سرخط خبر‌های مهم جهان


  شکست مجدد نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تشکیل کابینه و نتایج اولیه انتخابات کانادا با پیشتازی حزب لیبرال به ریاست جاستین ترودو از جمله تحولات مهم جهان طی ساعات گذشته هستند.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها