بازدید: 6

دردسرهای اظهارنظر جنجالی مارتین اسکورسیزی

منبع : انتخاب کد خبر: 2088018
جیمز گان و جاس ویدون هم به جمع منتقدان مارتین اسکورسیزی پیوستند و اظهارنظر او درباره فیلم‌های ابرقهرمانی را محکوم کردند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

جیمز گان و جاس ویدون هم به جمع منتقدان مارتین اسکورسیزی پیوستند و اظهارنظر او درباره فیلم های ابرقهرمانی را محکوم کردند.

جیمز گان کارگردان سرشناس دنیای فیلم های ابرقهرمانی و خالق آثاری چون «نگهبانان کهکشان» در توییتر نوشت: «مارتین اسکورسیزی یکی از ۵ فیلمساز زنده محبوب من است. من از مردمی که ندیده به فیلم «آخرین وسوسه مسیح» می تاختند، عصبانی می شدم. حالا اسکورسیزی به همان شکل فیلم های مرا قضاوت می کند.»

چند روز پیش مارتین اسکورسیزی فیلم های ابرقهرمانی را خارج از دایره سینما گذاشت و در اظهاراتی که مذاق بسیاری از هواداران این ژانر پرطرفدار خوش نیامد، بدون اینکه این فیلم ها را تماشا کرده باشد، اعلام کرد فیلم های ابرقهرمانی در بهترین حالت مثل یک پارک تفریحی تم دار (شهربازی) هستند.

جاس ویدون کارگردان چند قسمت از «انتقام جویان» نیز با تایید حرف های گان از موضع اسکورسیزی انتقاد کرده است. این دو کارگردان در نهایت بیشتر از اسکورسیزی دلخورند که چرا بدون دیدن یک اثر درباره آن قضاوت می کند.


دردسرهای اظهارنظر جنجالی مارتین اسکورسیزی
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها