بازدید: 5

پذیرش دوره‌ MBA و DBA آموزش عالی علوم و فنون تهران

منبع : انتخاب کد خبر: 2087910
در ۳۰ سال گذشته فارغ‌التحصیلان این دوره‌ها بالاترین میزان اشتغال و حقوق و مزایای دریافتی را به نسبت رشته‌های دیگر داشته‌اند، به‌نحوی‌که فارغ‌التحصیلان بسیاری از رشته‌ها ترجیح می‌دهند به‌جای ادامه تحصیل در رشته خود، در این رشته‌ها به تحصیلات عالیه خود ادامه دهند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

MBA و DBA دوره های شناخته شده ای در سطح جهان است که فارغ التحصیلان رشته های مختلف به منظور کسب دانش و مهارت های لازم برای مدیریت کسب وکارها و رهبری سازمان ها دوره تحصیلات تکمیلی خود را در آن می گذرانند. هدف دوره های MBA و DBA پرورش مدیران و مشاورانی است که با دانش و تخصص خود، دارای توانایی بهبود فرایندها و دستگاه های کسب وکار هستند. مسئله محوری و کاربرد دانش مدیریتی برای حل مسائل کلان و عمده سازمان ها، تمرکز عمده این دوره ها است.

شرایط کنونی اقتصاد و بازار دنیا به گونه ای است که فعالیت و رقابت شرکت ها و سازمان ها در آن به مراتب سخت تر و شدیدتر شده است. کسب موفقیت و ماندگاری پایدار در چنین فضایی مستلزم بهره مندی سازمان ها و شرکت ها از نیروهای مدیریتی توانمندی است که از دانش تخصصی، مهارت کاربردی و نگرش کسب وکاری برخوردار باشند. به نظر می رسد دوره های MBA و DBA با توجه به گرایش های پیش بینی شده در آن ها بتوانند به این نیاز حیاتی سازمان ها و افرادی که قصد فعالیت در سازمان های سرآمد را دارند پاسخ گویند. شایان ذکر است که در ۳۰ سال گذشته فارغ التحصیلان این دوره ها بالاترین میزان اشتغال و حقوق و مزایای دریافتی را به نسبت رشته های دیگر داشته اند، به نحوی که فارغ التحصیلان بسیاری از رشته ها ترجیح می دهند به جای ادامه تحصیل در رشته خود، در این رشته ها به تحصیلات عالیه خود ادامه دهند.

جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.tbs.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 02122057120  تماس حاصل فرمایید.


پذیرش دوره‌ MBA و DBA آموزش عالی علوم و فنون تهران
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها