بازدید: 9

انجام پرواز‌های اربعین طبق برنامه/رفع مشکل بدهی ایران ایر به فرودگاه نجف و اخذ مجوز پرواز‌های اربعین

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2082304
اسعدی سامانی گفت: با وجود اتفاقات پیش آمده در عراق، همه پرواز‌های کشورمان به فرودگاه‌های بغداد و نجف طبق برنامه در حال انجام است.

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از  انجمن شرکت های هواپیمایی، مقصود اسعدی سامانی اظهار داشت: با وجود پیش آ مد برخی اتفاقات در عراق در حال حاضر همه پرواز های کشورمان به فرودگاه های بغداد و نجف طبق برنامه در حال انجام است.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ادامه داد: تدابیر لازم امنیتی در کشور عراق ایجاد شده است همچنین لایه حفاظتی در اطراف فرودگاه های نجف و بغداد وجود دارد و پرواز ها در حال انجام است؛ ضمن آنکه مسافران با اسکورت وارد فرودگاه بغداد می شوند و مسافرانی که از فرودگاه بغداد قصد خارج شدند دارند با اسکورت خارج می شوند تا بدین ترتیب مشکلی برای پرواز ها نداشته باشیم.

 صدور مجوز های پرواز های اربعین از سوی فرودگاه های نجف و بغداد برای همه شرکت های متقاضی

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی درباره آخرین وضعیت اخذ مجوز های پروازی اظهار داشت: در حال حاضر همه شرکت های هواپیمایی مجوز ها و تاییدیه های لازم را از فرودگاه های نجف و بغداد برای پرواز های اربعین گرفته اند و مشکل خاصی در این باره نداریم.

 ایران ایر هم موفق به اخذ مجوز از فرودگاه نجف برای پرواز های اربعین شد

وی افزود: مشکل بدهی ایران ایر به فرودگاه نجف هم رفع شد و این شرکت هواپیمایی نیز موفق به اخذ مجوز پرواز های اربعین شد.
وی افزود: البته ایران ایر از مسیر های کرمانشاه و ایلام نیز به مقاصد نجف و بغداد پرواز برقرار کرده است ضمن آنکه شرکت های هواپیمایی در راستای تسهیل تردد زائران حسینی برای ایام اربعین پرواز از مبادی مختلف به مقاصد کرمانشاه و ایلام پرواز هایی راه اندازی کرده اند تا زائران در صورت تمایل از طریق حمل و نقل هوایی به مرز ها منتقل شوند و از آن طرف به کشور عراق سفر کنند.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی تاکید کرد: همانگونه که از قبل نیز اعلام شد نرخ های بلیت پرواز های تهران، مشهد و سایر شهرستان ها به فرودگاه های نجف و بغداد مشخص است و مسافران دقت کنند به هیچ عنوان نرخ های بالاتر از این قیمت های اعلام شده پرداخت نکنند.

اسعدی سامانی تاکید کرد: مسافران در صورت مواجهه با گرانفروشی حتما موضوع را به سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت های هواپیمایی اعلام کنند و مطمئن باشند به این موضوع رسیدگی می شود.

انتهای پیام/


انجام پرواز‌های اربعین طبق برنامه/رفع مشکل بدهی ایران ایر به فرودگاه نجف و اخذ مجوز پرواز‌های اربعین
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها