بازدید: 6

یک پرسپولیسی گزینه جانشینی فرهاد مجیدی شد!

کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال دو راه را مقابل فرهاد مجیدی قرار داده بود، اما او بدون توجه به دعوت و تماس‌های این کمیته ترجیح داد اعتنایی به این تصمیمات نداشته باشد و با فرار رو به جلو تصمیم به استعفا بگیرد.
کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال دو راه را مقابل فرهاد مجیدی قرار داده بود، اما او بدون توجه به دعوت و تماس های این کمیته ترجیح داد اعتنایی به این تصمیمات نداشته باشد و با فرار رو به جلو تصمیم به استعفا بگیرد.
 
به گزارش تسنیم، وضعیت ناامیدکننده تیم امید و نتایج ضعیف این تیم در دو بازی دوستانه مقابل ازبکستان، عملکرد فنی تیم و همچنین برخی مسائلی که در این تیم وجود داشت، کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال را بر آن داشت تا جلسه ای را برای تصمیم گیری درباره امیدها برگزار کند.

کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال روز گذشته (چهارشنبه) جلسه ای اضطراری را درباره تیم امید برگزار کرد و جمع بندی جلسه آنها این بود که فرهاد مجیدی برای ادامه فعالیتش به عنوان سرمربی این تیم، زیر نظر کمیته فنی فعالیت کند. کمیته ای که روی عملکرد فنی سرمربی تیم امید نظارت ویژه داشته باشد.

البته تصمیم کمیته فنی برای نظارت روی کار سرمربی، تنها راه پیش روی مجیدی نبود. کمیته فنی راه دیگری هم مقابل سرمربی جوان امیدها قرار داده بود تا او در صورت قبول این پیشنهاد، به عنوان کمک مربی در تیم امید به فعالیت خود ادامه بدهد. این تصمیمات در حالی صورت گرفت که اعضای کمیته فنی فرهاد مجیدی حاضر به حضور در جلسه نشده بود و اعضای کمیته فنی قصد داشتند در تماس تلفنی او در جریان قرار بدهند، اما مجیدی پاسخی به تماس ها نداده بود. با توجه به رفتارهای سرمربی جوان تیم امید، این تصور نیز به وجود آمد که مجیدی با این حرکت خود قصد داشته مشروعیت کمیته فنی را زیر سؤال ببرد و دست پیش را گرفت و امروز تصمیم به استعفای اینستاگرامی گرفت. استعفایی که این باور را تقویت می کند که او به دنبال زیر سؤال بردن مشروعیت کمیته فنی بوده است.

مجیدی در حالی این رفتارها را داشته که عملکرد خوبی در دو بازی دوستانه تیم امید مقابل ازبکستان نداشت. گفته می شود، مواردی در تیم امید رخ داده که مسائل فنی تیم، اتفاقات حاشیه ای و همچنین عدم شناخت مجیدی نسبت به برخی بازیکنان تیم، کمیته فنی را ترغیب به تصمیم گیری جدی درباره او کرده است. با این حال سرمربی تیم امید پیش از اینکه تصمیم کمیته فنی به صورت رسمی از سوی فدراسیون فوتبال اعلام شود یا مهدی تاج روی آن مهر تأیید بزند، تصمیم به استعفا گرفت تا به نوعی دست پیش را گرفته باشد.

در حال حاضر حمید استیلی، امید نمازی و یکی دو گزینه دیگر پیش روی کمیته فنی برای هدایت تیم امید هستند که استیلی به عنوان مدیر این تیم، بخت بیشتری برای هدایت این تیم دارد. با توجه به اینکه فیفادی نیز نزدیک است و تیم امید در این بازه زمانی اردویی را خواهد داشت، به نظر می رسد تا ۴۸ ساعت آینده تکلیف جانشین مجیدی نیز مشخص شود تا وقفه ای در آغاز اردوی تیم امید ایجاد نشود.

یک پرسپولیسی گزینه جانشینی فرهاد مجیدی شد!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها