بازدید: 8

اختلال شخصیتی ترامپ مانع از انجام تعهداتش می‌شود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2080890
جورج کانوی، وکیل و منتقد دونالد ترامپ بر این باور است ویژگی‌های رفتاری افراطی و نابجا نشان از ناتوانی این شخص از انجام وظایف دولتی اش به شمار می‌آید.
اختلال شخصیتی ترامپ مانع از انجام تعهداتش می شودبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، جورج کانوی، وکیل و منتقد دونالد ترامپ می گوید، رئیس جمهور آمریکا از لحاظ ذهنی توانایی های لازم برای انجام وظایف نوشته شده در قانون اساسی آمریکا را ندارد چرا که این شخص نمی تواند نیاز های مردم کشورش را بر نیاز های خودش اولویت بدهد.

وی در مقاله ای نوشته است که خصوصیات رفتاری نابجا و افراطی دونالد ترامپ باعث می شود تا او نتواند وظایف خود را به عنوان شخص اول در دولت آمریکا را انجام دهد همان طور که قانون اساسی آمریکا از او می خواهد.

به گزارش نیوزویک، این وکیل معتقد است ویژگی های رفتاری دونالد ترامپ نشانگر خودشیفتگی و اختلال شخصیت ضد اجتماعی او است و کتاب های بسیاری نیاز است تا ناهنجاری های رفتاری ترامپ را لیست کرد.

وی می گوید، به عنوان یک رئیس جمهور وفادار به تعهدات نیاز است تا بتوان از منافع شخصی خود چشم پوشی کرد. این دقیقاً همان چیزی است که دونالد ترامپ رئیس آمریکا قادر به انجام آن نیست و برایش امکان ندارد.

این منتقد سیاست های رئیس جمهور آمریکا بر این باور است که طرح استیضاح ترامپ راهکاری کارآمدتر برای نشان دادن ناتوانی رئیس جمهور آمریکا در عمل به تعهداتش است.


انتهای پیام/

اختلال شخصیتی ترامپ مانع از انجام تعهداتش می‌شود
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها