بازدید: 5

مجوز ٥٠٩ پرواز فوق‌العاده اربعین از فرودگاه امام‌خمینی (ره) صادر شد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2079077
معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، با اعلام آمادگی این مجموعه برای میزبانی از زائران اربعین حسینی، از رشد پروازها به مقصد عتبات در این ایام خبر داد.
مجوز ٥٠٩ پرواز فوق العاده اربعین از فرودگاه امام خمینی  (ره) صادر شدبه گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان،به نقل از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، حسن خوشخو با اشاره به نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی اظهار کرد: برنامه ریزی ها برای ارائه خدمات مناسب به زائران عتبات باتوجه به رشد پرواز ها در این ایام در مجموعه شهر فرودگاهی صورت گرفته و آماده پذیرش پرواز های ویژه اربعین هستیم.
 
وی گفت: عملیات پرواز های اربعین در فرودگاه امام خمینی (ره) از ١٧ مهرماه آغاز خواهد شد و تا ١١ آبان ماه ادامه دارد؛ ضمن اینکه بر اساس درخواست شرکت های هواپیمایی تا تاریخ هفتم مهرماه امسال، ٥٠٩ مجوز پرواز فوق العاده به دو مقصد نجف و بغداد صادر شده که این آمار با توجه به اینکه هنوز برخی شرکتها، درخواست های خود را برای برقراری پرواز ارائه نکرده اند، افزایش خواهد یافت.
 
معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در تشریح این آمار بیان داشت: ١٥ مجوز برای پرواز به مقصد بغداد و ٤٩٤ مجوز برای پرواز به مقصد نجف صادر شده که این آمار نسبت به سال گذشته، رشد ١٠ درصدی را نشان می دهد.
 
وی گفت: امسال با بهره برداری از ترمینال گالری سلام و توزیع پرواز ها در دو ترمینال مسافری شهر فرودگاهی، امکان خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران فراهم شده و امیدواریم همانند عملیات حج بتوانیم با ارائه خدمات شایسته موجب رضایتمندی زائران را فراهم آوریم.
 
خوشخو افزود: برپایی موکب ویژه اربعین در ترمینال ها، ایجاد فضای استراحت و پذیرایی در صورت بروز تاخیر در پرواز ها بخشی از تسهیلات در نظر گرفته شده برای زائران اربعین در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) است.
 
انتهای پیام/

مجوز ٥٠٩ پرواز فوق‌العاده اربعین از فرودگاه امام‌خمینی (ره) صادر شد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها