بازدید: 6

توقیف خودرو حامل ۲۹۵ کیلویی حشیش در اصفهان

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2071288
فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف محموله مواد مخدر شامل ۲۹۵ کیلوگرم حشیش و ۵۰ کیلوگرم تریاک در عملیات ویژه ماموران یگان تکاوری این فرماندهی خبر داد.

توقیف خودرو حامل ۲۹۵ کیلویی حشیش در اصفهانبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار" مهدی معصوم بیگی" با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران یگان تکاوری فرماندهی انتظامی استان اصفهان حین گشت زنی در حاشیه یکی از محور های مواصلاتی استان به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ شده مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: پس از متوقف شدن خودروی مذکور در بررسی های صورت گرفته مشخص شد این خودرو به عنوان راه پاک کن خودروی حامل مواد مخدر عمل می کرده است.

سردار معصوم بیگی، اظهار داشت: لحظاتی بعد یک دستگاه خودروی وانت مزدا حامل مواد مخدر از محل عبور کرده و بدون توجه به دستور ایست ماموران از صحنه متواری شد، اما سرانجام در یک عملیات تعقیب و گریز متوقف و در بازرسی از آن ۲۹۵ کیلوگرم حشیش و ۵۰ کیلوگرم تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در این عملیات ۲ سوداگر مرگ دستگیر و همراه با پرونده تشکیل شده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه یگان تکاوری فرماندهی انتظامی استان اصفهان ماموریت نظارت و کنترل بر راه های صعب العبور، جاده های خاکی، مناطق کویری و کور استان را دارد گفت: نیرو های جان برکف یگان تکاوری استان به صورت شبانه روز و در سخت ترین شرایط ماموریت تامین نظم و امنیت را انجام داده و نقشه های سوداگران مرگ و قاچاقچیان کالا را نقش بر آب می کنند.

انتهای پیام/


توقیف خودرو حامل ۲۹۵ کیلویی حشیش در اصفهان
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها