بازدید: 30

نحوه تامین ارز اربعین از طریق صرافی‌ها و بانک‌ها/ زائران ارز خود را در داخل کشور تامین کنند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2070156
پرویزیان گفت: توصیه ما به زائران اربعین این است که ارز خود را در داخل کشور تامین کنند.

نحوه تامین ارز اربعین از طریق صرافی ها و بانک ها/ زائران ارز خود را در داخل کشور تامین کنندبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از صدا و سیما، کوروش پرویزیان در حاشیه همایش تامین مالی صادرات  تصریح کرد: ۶ بانکی که از طرف بانک مرکزی برای تامین ارز زائران اربعین مشخص شده اند و همچنین صرافی های مجاز، این ارز را بسته به انتخاب مشتری به میزان ۱۰۰ دلار یا ۱۰۰ یورو در اختیار متقاضیان قرار می دهند.

رئیس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی ایران ادامه داد: زائران برای دریافت این ارز که تقریبا با نرخ آزاد خرید و فروش می شود باید در سامانه سنای مرکزی ثبت نام و از طریق بانک های عامل و صرافی های مجاز آن را دریافت کنند.

بیشتر بخوانید: معادل ۱۰۰ یورو ارز مختص به اربعین چقدر است؟

وی اضافه کرد: امیدواریم در همکاری که میان دولت عراق و جمهوری اسلامی ایران اتفاق می افتد شعب بانک های ایرانی در خارج از کشور از جمله در عراق بتوانند برای زائرانی که در تامین ارز به مشکل بر می خورند فعال شوند و ارز مورد نیاز را در این شعب تامین کنند.

پرویزیان گفت: مجوزی که بانک مرکزی برای تامین ارز زائران اربعین صادر کرده فعلا برای تامین ارز در شعب داخل ایران است بنابراین توصیه ما به زائران اربعین این است که ارز خود را در داخل کشور تامین کنند.

انتهای پیام/


نحوه تامین ارز اربعین از طریق صرافی‌ها و بانک‌ها/ زائران ارز خود را در داخل کشور تامین کنند
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها