بازدید: 4

آیت‌الله جنتی: زدن پهپاد آمریکایی و توقیف نفتکش انگلیسی دید دیگران را به ما عوض کرد/ امام خامنه‌ای و نظام اسلامی دو یادگار امام هستند/چرا سرمایه‌ها در بانک‌ها انباشته می‌شود؟

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 2066052
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: دو حرکت نظامی پهپاد آمریکایی و نفتکش انگلیسی دید دیگران را به ما عوض کرد و نگاه عزت، قدرت و عظمت به حکومت اسلامی بخشید.
آفتاب‌‌نیوز :

آیت الله احمد جنتی صبح امروز در آیین تجدید میثاق خبرگان ملت با آرمان های امام راحل ضمن تسلیت ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) اظهار داشت: خداوند متعال را شکر می کنم که توفیق پیدا کردیم به زیارت قبر امام (ره) نائل شویم و یکی از برکات اجلاس همین است.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اوضاع کشورمان روز به روز بهتر می شود، افزود: دو حرکت نظامی پهپاد آمریکایی و نفتکش انگلیسی دید دیگران را به ما عوض کرد و نگاه عزت، قدرت و عظمت به حکومت اسلامی بخشید.

آیت الله جنتی: زدن پهپاد آمریکایی و توقیف نفتکش انگلیسی دید دیگران را به ما عوض کرد/ امام خامنه ای و نظام اسلامی دو یادگار امام هستند/چرا سرمایه ها در بانک ها انباشته می شود؟

وی افزود: حضرت امام (ره) رحلت فرمود: و ما از وجودش محروم شدیم، اما امام خامنه ای و حکومت نظام اسلامی دو یادگار امام راحل هستند.

جنتی ادامه داد: همه باید در حفظ این دو امانت مهم که برای انقلاب همچون ثقلین هستند تلاش کنیم و اگر به این امانات توجه نشود گمراه می شویم.

رئیس مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: اگر از مسئله رهبری غفلت کنیم همان اتفاق می افتد که برای امام علی (ع) افتاد، اسلام تا قیامت باقی است و مسلمین، ولی امر می خواهند.

جنتی بیان کرد: اطاعت از، ولی امر واجب است، زیرا ما را از ذلالت نجات می دهد همانگونه که امام خامنه ای در مقابله با تهدید ها و توطئه های دشمن همواره راهنمایی و هدایت کردند.

وی با بیان اینکه وظیفه خبرگان این است که از ولایت دفاع کند و مواضع ولایت را کاملا رعایت کند، گفت: این وظیفه همه شیعیان است، ولی اولویت با علما و خبرگان است و ما باید در صف اول باشیم و مواضع سیاسی و اجتماعی رهبر معظم انقلاب را به همه مردم بیان کنیم.

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: مقاومت درس آموزنده ای است که همیشه حق را حفظ می کند و اگر مقاومت ضعیف باشد حق ضعیف می شود.

وی ادامه داد: ما باید به مواضع مقام معظم رهبری پایبند باشیم، بدانیم نسبت به دشمن چه موضعی دارند و بیانات ایشان را به مردم منتقل کنیم.

رئیس مجلس خبرگان با بیان اینکه مقاومت هزینه دارد، تصریح کرد: مقاوم ترین مقاومان و مظلوم ترین مظلومان امام علی (ع) است که خودش، حضرت زهرا (س) و فرزندانش هزینه مقاومت را دادند و واقعه کربلا و شهدای کربلا و اتفاقاتی که برای ائمه (ع) رخ داد همه هزینه های مقاومت هستند.

مسؤولین کشور درباره انباشت سرمایه ها در بانک ها پاسخ دهند

جنتی گفت: خبرگان باید از مقامات و مسئولین کشور بخواهد که مواضع رهبری را در همه امور رعایت کنند و درخصوص رونق تولید، بیکاری و اینکه چرا سرمایه ها در بانک ها انباشته می شود، پاسخ دهند.

وی گفت: شهدا و جانبازان دفاع مقدس هزینه های مقاومت هستند که بازده آن برکات الهی، رحمت الهی و فضل الهی است.

رئیس مجلس خبرگان با تاکید براینکه نظام اسلامی باید محفوظ بماند و خدشه ای بر آن وارد نشود، گفت: افرادی هستند که چشم دیدن نظام جمهوری اسلامی را ندارند، افکار سکولار دارند و با صراحت تلاش می کنند که این نظام را تضعیف کنند.


آیت‌الله جنتی: زدن پهپاد آمریکایی و توقیف نفتکش انگلیسی دید دیگران را به ما عوض کرد/ امام خامنه‌ای و نظام اسلامی دو یادگار امام هستند/چرا سرمایه‌ها در بانک‌ها انباشته می‌شود؟
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها