بازدید: 11

انصاری‌فرد: وزیر ورزش پرسپولیس و استقلال را به یک چشم نگاه می‌کند/ همبستگی خوبی در پرسپولیس وجود دارد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2064804
محمدحسن انصاری‎فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بین هواداران، بازیکنان، کادر فنی، اعضای هیئت مدیره و پیشکسوتان باشگاه همبستگی بسیار خوبی وجود دارد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدحسن انصاری فرد پس از برگزاری مجمع سالیانه این باشگاه که در دفتر وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار داشت: در ابتدا گزارشی در مورد وضعیت فعلی و همچنین چشم انداز و دورنمای باشگاه پرسپولیس را به وزیر ورزش و جوانان و اعضای مجمع ارائه کردم و سپس در خصوص صورت های مالی و بند هایی که باید اصلاح شود، بحث کردیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در کل دو ساعت خیلی مفیدی را داشتیم و امیدواریم در مجامع آینده اشکالاتی که در صورت های مالی وجود دارد را برطرف کنیم. اکثر موارد مالی باشگاه رفع شده و بعضی پرونده ها مشکلات دادگاهی دارند که شاید در یکی دو سال آینده برطرف نشود، ولی خیلی از بند ها بخصوص بدهی هایی که به طلبکاران داریم را می توان با پیگیری ها تا سال آینده برطرف کرد.

وی افزود: امیدواریم روند فعلی موفقیت های باشگاه را حفظ و مشکلات را با همدلی برطرف کنیم. خوشحالم که بین هواداران، بازیکنان، کادر فنی، اعضای هیئت مدیره و پیشکسوتان باشگاه همبستگی خوبی وجود دارد و این قطعا به روند پیشرفت باشگاه بسیار کمک می کند.

انصاری فرد ضمن تقدیر از حمایت های سلطانی فر، گفت: اولویت هر مدیری در باشگاه پرسپولیس و استقلال اجرای طرح های کوتاه مدت و میان مدت است، ولی خوشبختانه ما طرح های بلند مدتی را هم پیش بینی کرده ایم که در مرحله کارشناسی و تدوین است تا بعد از ما هم هر مدیری آمد بتواند این راه را ادامه دهد. همین که وزیر ورزش و جوانان هر دو تیم پرطرفدار پایتخت را به یک چشم نگاه می کند از او ممنونیم. اگر حمایت های او را داشته باشیم با دلگرمی بیشتری جلو می رویم که خوشبختانه این حمایت ها الان وجود دارد.
 
انتهای پیام/

انصاری‌فرد: وزیر ورزش پرسپولیس و استقلال را به یک چشم نگاه می‌کند/ همبستگی خوبی در پرسپولیس وجود دارد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها