بازدید: 9

تلاش پمپئو برای ادامه تحریم‌های تسلیحاتی ایران

منبع : سایت خبری شفاف کد خبر: 2064654
مایک پمپئو وزیر امورخارجه آمریکا در حساب کاربری خود در توئیتر باز هم ادعا‌هایی بی‌اساسی را علیه کشورمان مطرح کرد و ایران را بزرگ‌ترین تهدید برای صلح و امنیت دانست که تغییری هم نکرده است.
در ادامه سیاست های خصمانه آمریکا درقبال کشورمان مایک پمپئو با تکرار ادعا های واهی خود علیه ایران خواستار ادامه تحریم های تسلیحاتی بر جمهوری اسلامی شد.

به گزارش شفاف، مایک پمپئو وزیر امورخارجه آمریکا در حساب کاربری خود در توئیتر باز هم ادعا هایی بی اساسی را علیه کشورمان مطرح کرد و ایران را بزرگ ترین تهدید برای صلح و امنیت دانست که تغییری هم نکرده است.

وی با تاکید بر اینکه برای برقراری ثبات و آرامش در خاورمیانه می بایست با استفاده از تمام ابزار ها یک کار همگانی صورت گیرد، مدعی شد: ما باید مانع از دستیابی ایران به منابع مورد نیازش برای انجام رفتار های مخرب در جهان شویم. این رفتار ها نباید ادامه یابد.

پمپئو در ادامه ادعا های خصمانه خود نوشت: به خاطر مردم ایران و جهان، شورای امنیت سازمان ملل نقشی حیاتی برای تضمین ادامه تحریم های تسلیحاتی سازمان ملل بر اصلی ترین حامی تروریسم در جهان دارد.

تحریم های تسلیحاتی سازمان ملل علیه ایران که سال هاست به بهانه مقابله با تروریسم و مواردی دیگر اجرا می شوند، قرار است در پنجمین سال از اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، یعنی سال ۲۰۲۰ میلادی لغو شوند.

وزیر امورخارجه آمریکا همچنین در نشست خود با اعضای شورای همکاری خلیج فارس که شامگاه سه شنبه در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویرک برگزار شد، به تلاش ها و سخنان ضد ایرانی خود ادامه داد.

بنابر گزارش پایگاه اینترنتی وزارت امورخارجه آمریکا، شرکت کنندگان دراین نشست بر لزوم مقابله با ایران در منطقه تاکید کرده اند.
 
 

تلاش پمپئو برای ادامه تحریم‌های تسلیحاتی ایران
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها