بازدید: 18

اما و اگرهای پرداخت معوقات فرهنگیان در سال تحصیلی جدید

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2058090
وزیر آموزش و پرورش درباره زمان پرداخت معوقات فرهنگیان در سال تحصیلی جدید توضیح داد.

خبرنگار: دولتیاری/آخرین جزئیات از پرداخت معوقات فرهنگیان از زبان وزیر آموزش و پرورشبه گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، پرداخت معوقات فرهنگیان وعده ای مشترک میان سکانداران وزارت آموزش و پرورش است؛ موضوعی که به یکی از معضلات اصلی این نظام آموزشی تبدیل شده است و وزرا و سرپرستان وزارت آموزش و پرورش در رفت وآمدهای خود بهبود شرایط برای پرداخت حقوق فرهنگیان را موردتوجه قرار می دهند.

با وجود روزهای پرالتهاب و متغیر آموزش و پرورش در ۶ماهه اول سال که با تغییر دو وزیر و یک سرپرست همراه بود، فرهنگیان همچنان چشم انتظار پرداخت معوقات خود هستند.

محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش درباره تعیین تکلیف این موضوع در حاشیه نشست خبری با رسانه ها به خبرنگار حوزه آموزش و پرورش اظهار کرد: فرهنگیان معوقاتی دارند که در دستور کار قرار دادیم تا پرداخت شوند و هرگز این موضوع را نفی نکردند.

او درباره اقلامی که فرهنگیان در معوقه دارند، بیان کرد: برخی از حق التدریس ها و اضافه کار فرهنگیان از جمله مهم ترین مواردی هستند که برای پرداخت آن برنامه ریزی کردیم.

وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: برای پرداخت این موارد ذکر شده دستور تأمین بودجه را از مراجع مربوطه دریافت کردیم تا به زودی آن را پرداخت کنیم.

بیشتر بخوانید: نسخه آقای رئیس جمهور برای حل مشکلات آموزش و پرورش

ساعاتی پیش او در توئیتی  از پرداخت ۳۲۱ میلیارد تومان از ۱۲۰۰ میلیارد تومان معوق فرهنگیان خبر داد و مدعی شد که ۴۵۰ میلیارد تومان دیگر هم طی هفته های آتی پرداخت می شود؛ در این توئیت آمده است:

اما و اگرهای پرداخت معوقات فرهنگیان در سال تحصیلی جدید

انتهای پیام/

آخرین جزئیات از پرداخت معوقات فرهنگیان از زبان وزیر آموزش و پرورش

اما و اگرهای پرداخت معوقات فرهنگیان در سال تحصیلی جدید
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها