بازدید: 15

پلوسی: آمریکا نمی‌تواند وحشیگری و خونریزی بیشتری راه بیندازد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2055812
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا تصمیم ترامپ درباره فروش سلاح و اعزام نیرو به عربستان و امارات را دور زدن کنگره عنوان کرده و گفت ترامپ چشم خود را بر روی خشونت عربستان علیه یمنی‌های بی‌گناه بسته است.

پلوسی: آمریکا نمی تواند وحشیگری و خونریزی بیشتری راه بیندازدبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد: «طرح دونالد ترامپ برای تسریع در تحویل تجهیزات نظامی به عربستان سعودی و امارات و استقرار نیرو های آمریکایی بیشتر در منطقه، جدیدترین اقدام بسیار بد دولت ترامپ برای دور زدن هر دو حزب و خواست کنگره اعم از مجلس نمایندگان و سنا به شمار می آید.»

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت: «ترامپ چشم خود را بر روی خشونت مداوم عربستان سعودی علیه یمنی های بی گناه و همچنین قتل هولناک جمال خاشقجی می بندد.»

پلوسی گفت: «آمریکا نمی تواند وحشیگری بیشتر و خونریزی راه بیندازد. این اقدامات غیرقابل قبول باعث به صدا در آمدن زنگ خطر شده اند.» 

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا افزود: «آمریکایی ها از جنگ خسته شده اند و هیچ علاقه ای به ورود به درگیری دیگری در خاورمیانه، به ویژه به نیابت از عربستان ندارند. ترامپ امنیت ما را تضعیف می کند و جان سربازان ما را به خطر می اندازد.»

انتهای پیام/


پلوسی: آمریکا نمی‌تواند وحشیگری و خونریزی بیشتری راه بیندازد
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها