بازدید: 13

برنامه‌های سفر کیهانی به دوحه مشخص شد/ ۳ نماینده کشورمان روز سه شنبه عازم قطر می‌شوند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2055797
مجید کیهانی از شرکت در انتخابات فدراسیون جهانی و کنگره مسابقات جهانی در دوحه قطر خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مجید کیهانی رئیس فدراسیون دوومیدانی از سفرش به دوحه قطر در روز دوشنبه برای حضور در انتخابات فدراسیون جهانی و کنگره مسابقات جهان در دوحه قطر خبر داد.

کیهانی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: اجلاس انتخابات فدراسیون جهانی و کنگره رقابت های جهان با حضور همه روسای فدراسیون های جهان در روز های سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه در شهردوحه قطر برگزار می شود.

او افزود: ۲۰۴ رئیس فدراسیون دنیا در قطر حضور می یابند تا در اجلاس، کنگره، همایش و در نهایت انتخابات فدراسیون جهانی دوومیدانی شرکت کنند و  رئیس و اعضای هیئت رئیسه دووومیدانی را انتخاب کنند. همچنین من در این انتخابات کاندید نشدم.

بیشتر بخوانید: قهرمانی آسان پرداخت در لیگ دوومیدانی

علاوه بر این طبق برنامه ریزی صورت گرفته حدادی، تفتیان و پیرجهان، نمایندگان ما در مسابقات جهانی دوحه قطر هستند که حدادی به همراه مربی خارجی اش به طور مستقیم از بلاروس به دوحه قطر می رود و تفتیان و پیرجهان هم روز سه شنبه راهی این کشور می شوند تا برای این رقابت ها آماده شوند.  

مسابقات جهانی دوومیدانی  در روز های ۲۷ سپتامبر تا ۵ اکتبر در دوحه قطر برگزار می شود که ۳ نماینده کشورمان در این رقابت ها شرکت می کنند.  

انتهای پیام/ 

زمان سفر رئیس فدراسیون دوومیدانی به دوحه قطر مشخص شد 

برنامه‌های سفر کیهانی به دوحه مشخص شد/ ۳ نماینده کشورمان روز سه شنبه عازم قطر می‌شوند
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها