بازدید: 9

فتحی: امیدوارم فردا روز خوبی برای استقلال باشد/ بازیکنان روحیه خوبی برای دربی دارند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2055577
مدیرعامل باشگاه استقلال با حضور در اردوی آبی پوشان در مورد مسائل مختلف به صحبت پرداخت.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال، گفت: قبل از شروع صحبت هایم، لازم است به خانواده عماد عزیز دوباره تسلیت بگویم و امیدوارم این گونه حوادث دیگر در فوتبال ما رخ ندهد.

او درباره دربی پایتخت گفت: ما مستحق نتایج بهتری در هفته های قبل بودیم. امیداوارم فردا روز خوب فوتبال ما باشد و یک نتیجه خوب در یک روز آرام برای استقلال رقم بخورد.

فتحی درباره حضورش در تمرین استقلال و صحبت با کادر فنی و بازیکنان این تیم گفت: من کنار بازیکنان بودم و آن ها در کنار کادر فنی روحیه خوبی برای دربی داشتند و امیدوارم نتیجه ای خوب برای ما رقم بخورد تا دل هواداران شاد شود.

او در خصوص رفع محرومیت فرشید اسماعیلی گفت: لازم است به اطلاع هواداران برسانم که بلافاصله پس از اتمام دیدار تیم با نفت مسجدسلیمان و در همان روز (۲۵ شهریور) ما پیگیر این موضوع بودیم. من با ریاست محترم کمیته انضباطی و داوران مذاکرات و صحبت های مفصلی داشتم و تا امروز هم پیگیر آن بودم. امیدوارم استقلال به حقش برسد؛ حقی که همه کارشناسان داوری متفق القول بودند که این کارت باید برگردد. برای این که مقررات را رعایت کنیم، هم نامه را ارسال کردیم و هم با دو کمیته انضباطی و داوران رایزنی کردیم و امیدواریم این پیگیری ها به ثمر بنسیند و به رفع محرومیت اسماعیلی ختم شود، زیرا مستحق این کار است.

بیشتر بخوانید: تماشاگر ویژه شهرآورد ۹۰ مشخص شد

انتهای پیام/

صحبت های فتحی در اردوی استقلال

فتحی: امیدوارم فردا روز خوبی برای استقلال باشد/ بازیکنان روحیه خوبی برای دربی دارند
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها