بازدید: 14

طراحی ساده دنیای بازی Cyberpunk 2077

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2055445
یکی از طراحان ارشد بازی Cyberpunk 2077 اعلام کرد که شرکت CDPR سعی کرده است محیط این بازی را به ساده‌ترین شکل ممکن طراحی کند.

طراحی ساده دنیای بازی Cyberpunk 2077به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت سی دی پرجکت رد یکی از شرکت های خوش سابقه در حوزه ساخت عناوین رایانه ای و این شرکت با ساخت بازی The Witcher 3 توانست یکی از بزرگ ترین عناوین به یاد ماندنی دنیای بازی های رایانه ای را عرضه کند. این عنوان ماجراجویی در کنار ماموریت های داستان اصلی، ماموریت های جانبی بسیار زیادی داشت که هر کدام از آن ها گیمر را درگیر اتفاقاتی جدید و شگفت می کرد. اما این شرکت در حال حاضر روی عنوان جدید خود یعنی Cyberpunk 2077 کار می کند و باید امیدوار بود این عنوان که به گفته خود شرکت سازنده، یکی از بازی های بسیار بزرگ در جهان است بتواند مانند بازی The Witcher 3 در بین گیمرها جا خوش کند.

بسیاری از گیمرها نگران این موضوع هستند که دنیای بازی Cyberpunk 2077 بسیار آزار دهنده و کسل کننده باشد اما یکی از مدیران ارشد بازی مذکور اعلام کرد که عنوان Cyberpunk 2077 قرار نیست هیچ بخش آزاردهنده ای داشته باشد و قطعا گیمرها به این نتیجه خواهند رسید که بازی جدید شرکت سی دی پراجکت رد از عناوین قبلی این شرکت بسیار بهتر خواهد بود.

طراحی ساده دنیای بازی Cyberpunk 2077

فیلیپ وبر اعلام کرد: "زمانی که شرکت ما ساخت بازی The Witcher 3 را آغاز کرد، ایده های جالبی از افراد حاضر در پروژه به ما رسید که یکی از آن ها پیدا کردن حروفی مشخص در بازی بود. طبق این ایده، گیمر باید در محیط بازی باید به دنبال چندین حرف می گشت و با جمع آوری همه ی آن ‎ها به کلمه ای می رسید و پس از آن جایزه ای را از بازی دریافت می کرد؛ اما این ایده همان ابتدا رد شد و ایده جدید داده شد که بازی The Witcher 3 بر اساس آن ساخته شد."

بیشتر بخوانید: آمریکا، بالاترین سهم خرید کنسول PS4 را دارد

برای ساخت عنوان Cyberpunk 2077 نیز چندین ایده وجود داشت اما شرکت سی دی پراجکت رد سعی کرد از ساده ترین آن ‎ها برای ساخت بازی مذکور استفاده کند. با این حال باید منتظر بود و دید که شرکت سازنده دنیای بازی را چگونه طراحی کرده است و گیمرها با ورود به دنیای بازی دچار سر در گمی خواهند شد یا مانند عنوان قبلی این شرکت، گیمرها به راحتی در داستان بازی پیش روی خواهند کرد.

انتهای پیام/

دنیای ساده در بازی Cyberpunk 2077

طراحی ساده دنیای بازی Cyberpunk 2077
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها