بازدید: 10

خودکشی گریبان‎گیر کهنه سربازان آمریکایی/میلیتاری تایمز: در طول یکسال بیش از ۶۱۰۰ کهنه سرباز دست به خودکشی منجر به مرگ زد‎ند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2055443
میلیتاری تایمز در گزارشی به موضوع خودکشی در میان نظامیان ارتش آمریکا پرداخته و می‎گوید آمار خودکشی در میان کهنه سربازان آمریکایی رو به افزایش نهاده است.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان؛ خودکشی کهنه سربازان آمریکایی با وجود تلاش های بسیار در سال های اخیر از سوی مقامات فدرال و قانونگذاران این کشور برای رسیدگی به وضعیت سلامت روان سربازان و ارائه خدمات اضطراری در ارتش آمریکا افزایش داشته است.
 
معضل اساسی سلامت عمومی در سراسر آمریکا

به گزارش میلیتاری تایمز، مقامات امور کهنه سربازان آمریکا در گزارش جدیدی تاکید کردند که پیشگیری از اقدام به خودکشی به یک معضل اساسی سلامت عمومی در سراسر آمریکا تبدیل شده و فقط جامعه کهنه سربازان را گرفتار نکرده است.

این گزارش می‎گوید کهنه سربازان زندگی نمی کنند و از جامعه آمریکا منزوی شده‎اند. مسئله خودکشی در کشور آمریکا همچنین بر جمعیت کهنه سربازان تاثیر می گذارد.
 
 
خودکشی بیش از ۶۱۰۰ کهنه سرباز آمریکایی
 
 
اما این در حالی است که افزایش شمار کهنه سربازانی که در اثر خودکشی جان خود را از دست می دهند مشکل دیگری برای وکلایی است که در سال های اخیر برای رفع این مشکل از طریق کمپین های آگاهی بخش عمومی، دسترسی آسانتر به درمان روانشناختی فعالیت کرده‎اند.
 
شمار خودکشی کهنه سربازان 

در سال ۲۰۱۷ بیش از ۶۱۰۰ کهنه سرباز آمریکایی دست به خودکشی منجر به مرگ زده‎اند. بر اساس آمار ها در این سال در هر روز ۱۷ نفر بر اثر خودکشی جان باخته‎اند. این میزان در مقایسه با سال ۲۰۱۶ در حدود ۲ درصد و طی ۱۲ سال گذشته حدود ۶ درصد رشد داشته است.
 
کاهش کهنه سربازان 

با توجه به اینکه سالانه شمار کهنه سربازان در آمریکا رو به کاهش است سالانه تعداد نیرو های قدیمی ارتش نیز کاهش می یابد و این تغییر بسیار واضح تر دیده می شود. تعداد کل کهنه سربازان آمریکا از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ تقریباً ۲ درصد کاهش یافته است. (۳۷۰ هزار کهنه سرباز) و از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۷ تقریباً ۱۸ درصد کاهش داشته است.

مقامات وزارت امور خارجه آمریکا در سال های اخیر میزان خودکشی کهنه سربازان را در هر روز ۲۰ نفر اعلام کردند.

مقامات گفته‎اند که آنها گزارش امسال را تغییر داده تا تنها بر روی کهنه سربازان متمرکز شوند تا از سردرگمی درجمعیتی که تحت نظر دارند و مستقیماً کمک می کنند جلوگیری کنند. در صورتی که سایر نیرو ها را در نظر می گرفتند آمار خوکشی به ۲۱ نفر در روز افزایش می یافت.
 
بیشتر بخوانید: افزایش آمار خودکشی در میان جوانان آمریکایی
 
آمار خودکشی در هر روز 

بر اساس آمار فدرال تقریباً در هر روز ۸۷ نفر آمریکایی بر اثر خودکشی جان خود را از دست می دهند.

بر اساس این گزارش زنانی که در گذشته در ارتش آمریکا خدمت کردند بیش از ۲ برابر بیشتر از همسالان غیرنظامی خود در اثر مرگ جان خود را از دست می دهند. کهنه سربازان مرد ۱.۳ برابر احتمال آنکه دست به خودکشی منجر به مرگ بزنند از مردانی که هرگز خدمت نکرده‎اند بیشتر است.
 
 
خودکشی بیش از ۶۱۰۰ کهنه سرباز آمریکایی
 
تقریباً ۲ سوم از کهنه سربازانی آمریکایی که در سال ۲۰۱۷ دست به خودکشی منجر به فوت زدند به دلیل عدم دسترسی به اداره سلامت کهنه سرباز بوده است.

خودکشی نه تنها در جامعه آمریکا بلکه در ارتش این کشور به معضلی جدی تبدیل شده و با وجود دستور مقامات به ویژه دونالد ترامپ برای جلوگیری با این معضل، اما هنوز این مشکل بدون راه حل باقی مانده است.انتهای پیام/

خودکشی گریبان‎گیر کهنه سربازان آمریکایی/میلیتاری تایمز: در طول یکسال بیش از ۶۱۰۰ کهنه سرباز دست به خودکشی منجر به مرگ زد‎ند
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها