بازدید: 7

وزیر سابق خارجه ترامپ هم حرف ما را درباره تیم ب تایید کرد

وزیر خارجه ایران با اشاره به سخنان «رکس تیلرسون» گفت: «حتی وزیر سابق خارجه آمریکا هم مواضع ما درباره تیم ب را تایید کرد».

به گزارش بولتن نیوز، اظهارات اولین وزیر خارجه دولت دونالد ترامپ درباره دروغگویی نخست وزیر رژیم صهیونیستی به رئیس جمهور آمریکا، واکنش محمد جواد ظریف را در پی داشته است.

 

وزیر سابق خارجه ترامپ هم حرف ما را درباره تیم ب تایید کرد

«رکس تیلرسون»، وزیر خارجه سابق آمریکا در یک افشاگری جدید گفته بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با ارائه اطلاعات غلط درباره درگیری های اسرائیل-فلسطین، ترامپ را فریب می داده است. 

 

به نوشته روزنامه جروزالم پست، تیلرسون این اظهارات را در یک سخنرانی در دانشگاه هاروارد گفت: «آنها (اسرائیلی ها) این کار را انجام می دادند تا ترامپ را مجاب کنند که "ما (اسرائیلی ها) خوبیم و آنها (فلسطینی ها) بد هستند».

 

وزیر خارجه سابق آمریکا افزود: «مسئله ای که من را اذیت می کند این است که متحدی که به ما نزدیک و برایمان مهم است این کار را با ما انجام می دهد».

 

امروز شنبه وزیر خارجه ایران در واکنش به این افشاگری تیلرسون در پیامی توییتری نوشت: «حالا حتی وزیر خارجه سابق رئیس جمهور ترامپ چیزی را که ما برای مدت های طولانی به آن اشاره کرده ایم، تایید می کند: «تیم ب دونالد ترامپ را کسی در نظر گرفته که به آسانی می شود به او دروغ گفت و وی را به سمت جنگ هل داد و همچنین ارتش آمریکا را مزدور شخصی خودشان می دانند. علیرغم اخراج یک عضو (تیم ب)، هنوز هم کسانی دارند این کارها را انجام می دهند».

 

«تیم ب» مخاطب وزیر خارجه ایران شامل «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی، «محمد بن سلمان» ولی عهد عربستان سعودی، «محمد بن زاید» ولیعهد امارات متحده عربی و «جان بولتون» مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید می شود؛ کسی که اخیرا از کار در کاخ سفید برکنار شده است.

 

انتهای پیام/


وزیر سابق خارجه ترامپ هم حرف ما را درباره تیم ب تایید کرد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها