بازدید: 12

درخواست نماینده مجلس از شورای عالی امنیت‌ملی درباره توزیع سوخت

منبع : صراط نیوز کد خبر: 2055097
نماینده نجف آباد در مجلس از شورای عالی امنیت‌ملی و نهادهای امنیتی خواست تا به بحث اعطای مجوز به برخی برندها برای توزیع سوخت ورود کنند.
صراط:

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با تسنیم، با بیان اینکه وزیر نفت اخیراً علیرغم مخالفت شدید مجلس با جدیت بحث برندیگ در حوزه بنزین را پیگیری می کند، گفت: تعدادی از بازنشستگان وزارت نفت شرکت های را برای عرضه سوخت ثبت کرده اند و در حال دلالی هستند.

وی با تاکید براینکه این برندینگ ها پول ها را از جایگاه ها جمع آوری می کنند و به آنها سوخت عرضه می کنند، ادامه داد: اینگونه عرضه سوخت نه تنها هیچ خاصیتی ندارد،  بلکه از نظر امنیتی نیز یک خطر بالقوه برای کشور است.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه در عرضه این نوع سوخت احتمال کلاهبرداری و ایجاد شورش اجتماعی وجود دارد، افزود: ممکن است این برندها بایکدیگر تبانی کنند و یک روز سوخت عرضه نکنند که کل کشور در بزنگاه دچار مشکل می شود، انتظار می رود شورای عالی امنیت ملی، دستگاه های امنیتی و سازمان بازرسی به این موضوع ورود کنند و پیش از وقوع مشکل این موضوع را حل وفصل کنند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس با اعلام اینکه بی سر و صدا فرم هایی بین جایگاه داران توزیع شده و آنها را مکلف کردند که آنها را پر کنند و زیر چتر یک برند قرار گیرند، اظهار داشت:  آنهایی که زیر بار این موضوع نمی روند، حق العمل کاریشان پرداخت نمی شود، چون پول بنزین به حساب دولت می رود و قسمتی از این پول به عنوان حق العمل به جایگاه ها داده می شود و  جایگاه داران برای اینکه این حق العمل کاری پرداخت شود،  مجبور می شوند فرم ها را پر کنند.


درخواست نماینده مجلس از شورای عالی امنیت‌ملی درباره توزیع سوخت
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها