بازدید: 10

کاهش ۷ تا ۱۲ درجه دما برای نوار شمالی کشور/هوای تهران خنک تر می شود

منبع : سلامت نیوز کد خبر: 2054075
سلامت نیوز: کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور طی روز های آینده را تشریح کرد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به شرایط جوی کشور، گفت: از بعد از ظهر امروز با شمالی شدن جریانات بر روی دریای خزر

سلامت نیوز: کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور طی روز های آینده را تشریح کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به شرایط جوی کشور، گفت: از بعد از ظهر امروز با شمالی شدن جریانات بر روی دریای خزر بارش دما و کاهش نسبی دما در سواحل دریا شاهد خواهیم بود.

وی ادامه داد: فردا علاوه بر تداوم بارش ها در ارتفاعات البرز رگبار باران و گاهی رعد و برق و کاهش نسیی دما پیش بینی می شود.

گودرزی با بیان اینکه در استان گیلان، مازندران و برخی نقاط گلستان بارش ها بیشتر است، تصریح کرد: مقدار کاهش دما برای فردا در نوار شمالی کشور ۷ تا ۱۲ درجه خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه بارش پراکنده باران در روز های دوشنبه و سه شنبه در گیلان و اردبیل پیش بینی می شود، گفت: در اکثر مناطق کشور از چهارشنبه آسمان صاف بوده و افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

گودرزی ادامه داد: یک شنبه و دوشنبه برای شرق کشور وزش باد و وقوع گرد و خاک پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه دریای خزر طی امروز و فردا مواج است، گفت: با توجه به اینکه دریا مواج هست توصیه می شود از هر گونه تردد قایق ها و شناور ها جلوگیری شده و از شنای افراد در سواحل نیز ممانعت به عمل آید.

کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه تهران آسمانی صاف را تجربه کرده و بیشینه دما در آن به ۳۶ درجه می رسد، افزود: از فردا ۴ الی ۵ درجه هوای تهران خنک تر می شود.

وی ادامه داد: شهرکرد با دمای ۷ درجه خنک ترین و اهواز با دمای ۴۵ درجه گرم ترین مراکز استانی بوده اند.


کاهش ۷ تا ۱۲ درجه دما برای نوار شمالی کشور/هوای تهران خنک تر می شود
:
امتیاز : 5.0 تعداد رای : 1

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها