بازدید: 8

دستگیری قاتل جوان 20 ساله در قزوین

منبع : سایت خبری پول نیوز کد خبر: 2053213
فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: در پی درگیری راکبان دو موتورسیکلت در چهارراه ولیعصر شهر قزوین یک جوان ۲۰ ساله به وسیله سلاح سرد مصدوم شده و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحت فوت می‌کند.

پول نیوز - عامل قتل یک موتورسیکلت سوار در شهر قزوین پس از اقدامات فنی نیروهای اطلاعاتی پلیس در کمتر از چهار ساعت دستگیر شد.

 

فرمانده انتظامی استان قزوین روز جمعه در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی درگیری راکبان دو موتورسیکلت در چهارراه ولیعصر شهر قزوین یک جوان ۲۰ ساله به وسیله سلاح سرد مصدوم شده و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحت فوت می کند.

 

سردار مهدی حاجیان افزود:با توجه به حساسیت موضوع به سرعت پرونده ای در این زمینه تشکیل شده و توسط نیروهای اطلاعاتی و انتظامی پلیس قزوین در دست بررسی قرار می گیرد.

 

فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: پس از اقدامات فنی انجام شده توسط نیروهای اطلاعاتی پلیس قزوین، فرد مظنونی در این زمینه دستگیر شده و در بازجویی های فنی قاتل را معرفی می کند.

 

حاجیان افزود: با تحقیقات گسترده پلیس قزوین در کمتر از چهار ساعت متهم به قتل در مخفی گاه خود دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.


دستگیری قاتل جوان 20 ساله در قزوین
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها