بازدید: 9

قول وزیر بهداشت برای برخورد با مافیای کنکور پزشکی

منبع : سلامت نیوز کد خبر: 2053003
سلامت نیوز: وزیر بهداشت از برخورد با مافیای کنکور پزشکی خبر داده و گفته است تا آخر خطر مبارزه با فساد پیش خواهد رفت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پیامی توییتری از مقابله با جریان های فساد در ح

سلامت نیوز: وزیر بهداشت از برخورد با مافیای کنکور پزشکی خبر داده و گفته است تا آخر خطر مبارزه با فساد پیش خواهد رفت.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پیامی توییتری از مقابله با جریان های فساد در حوزه کنکور پزشکی خبر داده است.

وی در این پیام نوشته است:

سه ماه قبل پس از مقابله با اخلالگران در حوزه دارو دستور برخورد با جریان های فساد در کنکور پزشکی و فروش صندلی دانشگاه را هم صادر کردم.

تاکنون نتایج مهمی حاصل شده و به زودی به قوه قضاییه ارسال خواهد شد عوامل قدرت و فساد در هر سطح جایگاهی بدانند ما تا آخرین راه خواهیم رفت.این در حالی است که در روز های اخیر ماجرای ورود یک دانشجوی قلابی به یکی از دانشگاه های علوم پزشکی، اما و اگر هایی ایجاد کرده و باعث شده است تا نسبت به نحوه پذیرش در رشته های علوم پزشکی حدس و گمان هایی ایجاد شود.

البته پس از انتشار اخبار مربوط به این دانشجوی قلابی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نسبت به این اخبار واکنش نشان داده و گفته است که این دانشجو هیچ رابطه تحصیلی با این دانشگاه ندارد.


قول وزیر بهداشت برای برخورد با مافیای کنکور پزشکی
:
امتیاز : 5.0 تعداد رای : 1

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها