بازدید: 14

قسمت پنجم سریال عاشقانه مانکن+ دانلود قسمت 5 مانکن

منبع : فرارو کد خبر: 2051844
قسمت پنجم سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی شنبه بسی شهریور ماه منتشر می‌شود.
قسمت پنجم سریال عاشقانه مانکن+ دانلود قسمت 5 مانکن
 
قسمت پنجم اولین فصل از سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده، شنبه ۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۸ وارد شبکه ی نمایش خانگی می شود.

در قسمت قبل دیدیم که همتا با اخگر دیدار کرد و از او خواست که برایش کاری پیدا کند. اخگر هم با کمال میل وعده ی یک شغل را به او داد و ضمن ابراز تاسف برای مرگ مادر بزرگ همتا، باز هم کاری که می کند را در برابر لطف و بزرگواری همتا چیزی نمی داند.

همتا به آدرسی رفت که ژیلا، همان دختری که باعث آشنایی او با اخگر شد، در یک آرایشگاه بزرگ و لوکس منتظر او بود. ژیلا کلید آرایشگاه را به همتا داد تا او در آن جا بماند و بعد تز نیز در همان جا کار کند.

سلمان، پدر کاوه، در میان استقبال خانواده اش از زندان آزاد شد. اما از همان اولین لحظه ی آزادی فکر کسی که هفت میلیارد تومان بدهی او را به شکل ناشناس پرداخت کرده است رهایش نمی کند. او به جز این مساله با آزادی اش تغییراتی را در کاوه می بیند که برایش تعجب آور است.

کاوه، اسیر و اجیر کتایون، هر کاری که او بخواهد و در هر زمانی که او بخواهد باید انجام دهد و توان سرپیچی ندارد. در شرکت باید نقش یک بیزینس من را ایفا کند که در جلسات کاری کتایون حضور پیدا می کند و در خانه و در مقابل مهمان های کتایون باید نقش یک عاشق را بازی کند که از مهمان های او استقبال می کند و برایشان کباب می پزد.

سلمان که به کاوه مشکوک است دست به تعقیب او می زند و نهایتا رد او را تا شرکتی می زند که به نام صوفیان است. کتایون صوفیان.

قسمت پنجم سریال عاشقانه مانکن+ دانلود قسمت 5 مانکن
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها