بازدید: 8

جلسه سرنوشت ساز برای تیم ملی امید/ مجیدی می‌ماند؟

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2051489
جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال، فرهاد مجیدی و حمید استیلی هفته آینده برگزار شود.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم ملی فوتبال امید ایران که برای برگزاری اردوی تدارکاتی به تاشکند سفر کرده بود، در بازی دوم دوستانه مقابل ازبک ها با نتیجه ۴ بر یک شکست خورد تا انتقادات زیادی به کادرفنی تیم ملی و فرهاد مجیدی شود.

مجیدی که پس از حضور در تهران، به اهواز رفت تا دیدار فولاد و سپاهان را از نزدیک تماشا کند، سپس در ورزشگاه دستگردی بازی سایپا را دید و پس از بازگشت، جلسه ای را با مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال برگزار کرد تا درباره شرایط موجود صحبت کند.

بیشتر بخوانید: ضعف تیم ملی فوتبال امید در قلب خط دفاع/ مجیدی به دنبال بازیکنان جدید

تاج به مجیدی قول حمایت داده است، اما مجیدی و حمید استیلی با یکدیگر دچار زاویه شده اند و به همین دلیل همه منتظر هستند تا استیلی به تهران بازگردد و درباره شرایط موجود تصمیم گیری شود.

قرار است جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال، فرهاد مجیدی و حمید استیلی هفته آینده برگزار شود تا درباره نتایج تیم امید و همچنین شرایط همکاری با یکدیگر به گفتگو بپردازند. مجیدی در تیم امید ماندنی است و باید دید آیا حمید استیلی نیز در این تیم خواهد ماند یا خیر؟

قرعه کشی مسابقات نهایی المپیک ۲۰۲۰ ژاپن، چهارم مهرماه در تایلند برگزار می شود و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، حمید استیلی و میرشاد ماجدی به عنوان نمایندگان ایران راهی این مراسم خواهند شد.

بیشتر بخوانیدنمازی به اردوی تیم ملی فوتبال امید در تاشکند ملحق شد

انتهای پیام/

آخرین اخبار از تیم ملی فوتبال امید ایران

جلسه سرنوشت ساز برای تیم ملی امید/ مجیدی می‌ماند؟
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها