بازدید: 34

روزنامه‌های سه‌شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 2046518
رئیس قوه قضائیه: اگر کانادا اموال ما را مصادره کند، مقابله به مثل می‌کنیم، واکنش سخنگوی دولت به احتمال دیدار روحانی و ترامپ: تحت تحریم با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم و افزایش قیمت جهانی نفت پس از حمله انصارالله به آرامکو از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
آفتاب‌‌نیوز :

صفحه نخست روزنامه های سه شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ را در ادامه مشاهده می کنید.


روزنامه‌های سه‌شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
 • روزنامه‌های شنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۸


  ظریف: برای آمریکا نفت اعراب از خون انسان‌ها مهمتر است، زنگنه: شرایط اقتصادی فعلی بسیار سخت‌تر از زمان جنگ است و سقف وام مسکن جوانان افزایش یافت از مواردی است که مطبوعات امروز به آن پرداخته‌اند.
 • روزنامه‌های پنج‌شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸


 • روزنامه‌های سه‌شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۸


  رئیس قوه قضائیه: اگر کانادا اموال ما را مصادره کند، مقابله به مثل می‌کنیم، واکنش سخنگوی دولت به احتمال دیدار روحانی و ترامپ: تحت تحریم با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم و افزایش قیمت جهانی نفت پس از حمله انصارالله به آرامکو از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌ها
 • روزنامه‌های شنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۸


  آیت‌الله مکارم شیرازی: ازدواج کمتر از ۱۳ سال باطل است، منابع رسانه‌ای غربی خبر دادند: احتمال کاهش تحریم‌های ایران و معاون وزیر نفت خبر داد: مذاکره با اروپا برای صادرات گاز ایران از مواردی است که مطبوعات امروز به آن پرداخته‌اند.
 • روزنامه‌های پنج‌شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸


  مذاکره ایران و آمریکا و اظهارات مقامات دولتی در این باره و همچنین آزادی نجفی از زندان، از عناوین مهم روزنامه‌های امروز کشور هستند.
 • روزنامه‌های شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۸


  رونمایی از سامانه پدافند هوایی ۳۷۳، تبادل پیشنهادهای ایران و فرانسه درباره نحوه اجرای برجام و سخنگوی قوه قضائیه بازداشت ۲ نماینده را تایید کرد از مواردی است که مطبوعات امروز به آن پرداخته‌اند.
 • روزنامه‌های یکشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۸


  نشست وزرای خارجه ۱+۴ در نیویورک برگزار می‌شود، دستور فوری روحانی درباره هپکو اراک و جهانگیری: مهمترین وظیفه دولت، افزایش میزان تاب آوری کشور است از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
 • روزنامه‌های چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸


  رهبر انقلاب در جلسه درس خارج فقه: در هیچ سطحی با آمریکا مذاکره نخواهد شد، سخنگوی قوه قضائیه: ۴ هزار میلیارد تومان از فرار مالیاتی به خزانه بازگشت و آمادگی بانک‌های اروپایی برای ورود به ساز و کار «اینستکس» از مواردی است که مطبوعات امروز به آن پرداخته‌
 • روزنامه‌های دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸


  روحانی: برای تامین امنیت منطقه، باید تجاوز آمریکا و رژیم صهیونیستی قطع شود،‌ پس‌لرزه‌های انفجار آرامکو در بازار نفت و سکه به کانال ۳ میلیون تومانی سقوط کرد از مواردی است که مطبوعات امروز به آن پرداخته‌اند.
 • روزنامه‌های یکشنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸


  حمله انصارالله به آرامکو، جهانگیری: مطالبات جوانان با «نه گفتن» حل نمی‌شود و اخطار وزارت خارجه به کانادا درباره مصادره ساختمان‌های فرهنگی ایران از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
 • روزنامه‌های چهارشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۸


  هشدار ظریف به نتانیاهو: این بار نمی‌توانید از کنار به تماشا بنشینید، مدیر کل موقت آژانس: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی همچنان به برجام متعهد است و بولتون اخراج شد از مواردی است که مطبوعات امروز به آن پرداخته‌اند.
 • روزنامه‌های دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸


  حضور ظریف در اجلاس سران گروه 7 در فرانسه مهمترین موضوع روزنامه های امروز کشور است.
 • روزنامه‌های یکشنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۸


  روحانی: کشور نیازمند نقد دلسوزانه است نه تخریب کینه‌توزانه، ظریف: آمریکا تروریسم اقتصادی را متوقف کند، می‌تواند به به میز مذاکره برگردد و دو نماینده مجلس آزاد شدند از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
 • روزنامه‌های سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸


  ظریف: آماده سفر به عربستان برای حل اختلافات هستم، سخنگوی دولت: تصویب لوایح «اف‌ای‌تی‌اف» در چارچوب منافع ملی است و شبنم نعمت‌زاده در آخرین دفاعیات خود: قبول دارم اشتباه کردم از مواردی است که مطبوعات امروز به آن پرداخته‌اند.
 • روزنامه‌های سه‌شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸


  نشست خبری حسن روحانی، رئیس جمهور و بازداشت روح الله زم، مدیر آمدنیوز مهمترین عناوین روزنامه‌های امروز کشور هستند.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها