بازدید: 7

شاخص بورس بر مدار صعود

شاخص بورس امروز نیز با خرید‌های سنگین مواجه شد و توانست با رشد بیش از ۳۵۲۲.۶۱ واحدی به کار خود پایان دهد.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: بر اساس ارقام درج شده در پایگاه اطلاع رسانی مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق و بهادار تهران امروز با ۳۵۲۲.۶۱ واحد افزایش به ۳۰۵ هزار و ۹۱۸ واحد و ارزش روز بازار به هزار و ۱۱۷ هزار میلیارد تومان رسید.
شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با ۹۴۶.۷۸ واحد رشد به ۸۲ هزار و ۲۲۲ رسید. شاخص کل (هم وزن) با ۱۶۰۰.۸۹ واحد رشد به ۸۶ هزار و ۸۵۹ واحد رسید. شاخص قیمت (هم وزن) با ۱۰۷۱.۷۰ واحد رشد به ۵۸ هزار و ۱۴۳ واحد رسید.
شاخص آزاد شناور با ۴۴۲۱.۲۲ واحد افزایش به ۳۵۰ هزار و ۹۳۹ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با ۲۴۷۲.۰۲ واحد رشد به ۲۲۳ هزار و ۴۹ واحد و شاخص بازار دوم با ۷۵۵۹.۱۵ واحد افزایش به رقم ۶۱۸ هزار و ۸۹۳ واحد رسید.
نماد شتران، فخاس، فخور، شپنا، پارسان، جم بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس ایران داشت و نماد کگل بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس گذاشت.
در بازار فرابورس ایران شاخص کل فرابورس ۸۱.۲۸ واحد رشد به رقم ۴۰۱۱.۳۹ واحد رسید.
معامله گران فرابورس تعداد یک میلیارد و ۱۸۲ میلیون برگ سهم در قالب ۱۷۱ و ۴۳۵ هزار برگ به ارزش هزار و ۲۶۷ میلیارد تومان داد و ستد کردند.

شاخص بورس بر مدار صعود
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15
 • شاخص بورس بر مدار صعود


  شاخص بورس امروز نیز با خرید‌های سنگین مواجه شد و توانست با رشد بیش از ۳۵۲۲.۶۱ واحدی به کار خود پایان دهد.
 • شاخص بورس همچنان بر مدار صعود


  شاخص بورس تهران اگرچه با صعود‌های شارپی هفته‌های گذشته خود فاصله گرفته است، اما رشد‌های اندک شاخص بورس به نظر همچنان ادامه دارد. ورود سرمایه‌گذاران جدید و نقدینگی جدید به بازار بورس باعث شده است که روند روبه رشد شاخص بورس ادامه دارد.
 • بورس تهران همچنان بر مدار صعود/ شاخص کل ۱۷۷۴ واحد تقویت شد


  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز سه شنبه دهم فروردین ماه ۹۸، با افزایش  ۱۷۷۴ واحدی معادل ۰.۸۳ درصد به رقم ۲۱۶ هزار و ۶۴۱ واحد رسید. این در حالی است که در سه روز گذشته نیز در مجموع شاهد رشد ۱۱۰۸۹ واحدی نماگر بور
 • شاخص کل بورس و فرابورس دوباره بر مدار صعود در کانال 80 هزار واحد


  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز سه شنبه 26 اردیبهشت، پس از چند روز افت، با رشد 171 واحدی به رقم 80 هزار و 129 واحد رسید. همچنین در بازار فرابورس نیز شاخص با افزایش 1.1 واحدی به رقم 916 واحد رسید.
 • حرکت شاخص بورس همچنان بر مدار صعود/ تقویت ۸۴ واحدی با اقبال به نماد‌های معدنی


  شاخص کل بورس تهران امروز در حالی با رشد ۸۴ واحدی مواجه شد که شاخص کل هم وزن خلاف جهت نماگر اصلی بازار سرمایه با کاهش ۲۴۹ واحدی همراه بود.
 • بورس سبزپوش بر مدار صعود؛ دلار و سکه بر مدار کاهش/ هند: برنامه‌ای برای قطع خرید نفت از ایران به طور کامل نداریم/ پژوی 285 میلیونی در بازار خودروهای داخلی/ نفت سنگین ایران گران‌تر شد


  این پیمانه تیتر‌هایی همچون افت سهام آسیایی تا مرز رکورد ۸ ماهه، سهامداران از بوئینگ شکایت کردند، چراغ قرمز در بازار «تسه‌ها»، ثبات قیمت جهانی طلا در نزدیکی بالاترین رقم ۲ هفته گذشته، مقاومت طلای سیاه در برابر کاهش قیمت، مجموع ذخایر بانک مرکزی روسیه ب
 • بازگشت شاخص بر مدار صعود


  پس از افت‌های چند روز گذشته بالاخره شاخص بورس تحت تاثیر رشد‌های قیمتی کامودیتی‌ها و نماد‌های بانکی بر مدار صعود بازگشت و توانست با رشد ۲۱۴۱.۷۶ واحدی بار دیگر به کانال ۱۵۶ هزار واحد بازگردد.
 • شاخص بورس همچنان در مدار رشد


  یک کارشناس بازار سرمایه: بازار سرمایه نسبت به سایر بازار‌های موازی رشد نکرده و برای رسیدن به سایر بازار‌های مالی همچنان در مدار رشد قرار دارد
 • شاخص بورس بر مدار نزول


  فروش‌های سنگین در نماد‌های هلدینگ خلیج فارس و پالایشی‌ها از یک سو و افت‌های قیمتی نماد‌های معدنی از سوی دیگر بیشترین تاثیر را بر سقوط شاخص بورس داشت. شاخص بورس دیگر با نزول بیش از هزار و ۵۳۲ واحدی وارد کانال ۱۵۴ هزار واحد شد و رشد‌های قیمتی نماد‌های
 • بورس‌های جهانی بر مدار صعود


  به دلیل افزایش قیمت نمادهای تکنولوژی، بورس‌های جهانی در مبادلات روز جمعه با صعودی محکم به کار خود خاتمه دادند.
 • بازگشت شاخص بورس به مدار صعودی


  شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در یازدهمین روز تیر ماه با رشد بیش ۱۱۵۳ واحدی به پله ۲۴۸ هزار و ۲۷۶ واحدی رسید.
 • شاخص بورس به مدار مثبت رسید


  شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با رشد ۱۲.۶۸ واحدی به پله ۸۳ هزار و ۷۵۱ واحدی رسید.
 • شاخص بورس در مدار مثبت متوقف شد


  شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات بیست و دومین روز شهریور ماه با 54 واحد رشد به پله 83 هزار و 523 واحدی رسید.
 • بازگشت شاخص بورس به مدار صعودی


  شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات بیستمین روز شهریور ماه با 113 واحد رشد به پله 83 هزار و 369 واحدی رسید.
 • بازگشت شاخص بورس به مدار مثبت


  شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات بیستمین روز شهریور ماه با 113 واحد رشد به پله 83 هزار و 369 واحدی رسید.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها