بازدید: 5

آقایان سیاسی قسم تان می‌دهم، دست از سر ورزش بردارید

منبع : تابناک کد خبر: 2045417

یک عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیاسیون باید از ورزش حمایت کنند، گفت: ما سیاسیون وظیفه حمایت از ورزش را داریم، اما حمایت ما دخالت در ورزش نیست.

به گزارش تابناک ورزشی، محمدمهدی زاهدی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با اشاره به استعفای امیری خراسانی (مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان) اظهار کرد: سیاسی کارها، شما را قسم می دهم دست از سر ورزش بکشید و دخالت بیجا و بجا در ورزش نکنید. وی با بیان اینکه سیاسیون باید از ورزش حمایت کنند، افزود: ما سیاسیون وظیفه حمایت از ورزش را داریم، اما حمایت ما دخالت در ورزش نیست. دخالت ها از همان صدر (فدراسیون) تا استان ها به ورزش ضربه زده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه استان کرمان پتانسیل زیادی در تربیت نیرو ها و مدیران دارد، اظهار کرد: ورزش به صورت پدیده اجتماعی و با زندگی مردم عجین شده، اما در کشور ضعف بزرگی در باشگاه داری داریم و مدیریت ما علمی و آکادمیک نیست.

زاهدی خطاب به مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان کرمان در زمینه توجه به ورزش همگانی و بانوان تصریح کرد: باید رشته های مدیریت باشگاه داری را ایجاد کنیم. بسیاری از مشکلات حوزه ورزش به دلیل عدم ورود آکادمیک است و باید باشگاه داری حرفه ای را در کشور راه بیندازیم.


آقایان سیاسی قسم تان می‌دهم، دست از سر ورزش بردارید
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها