بازدید: 9

افزایش ۳ تا ۵ درجه ای دما در نوار شمالی کشور/پیش بینی آسمانی صاف برای تهران

منبع : سلامت نیوز کد خبر: 2045415
سلامت نیوز: کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور طی روز های آینده را تشریح کرد. به گزارش سلامت نیوز، کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی در گفتگو با میزان، با بیان اینکه امروز تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور جوی آرام پیش بینی می شود، گفت: امر

سلامت نیوز: کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور طی روز های آینده را تشریح کرد.

به گزارش سلامت نیوز، کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی در گفتگو با میزان، با بیان اینکه امروز تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور جوی آرام پیش بینی می شود، گفت: امروز و فردا در شمال سیستان و بلوچستان به ویژه در منطقه زابل و همچنین شرق استان کرمان افزایش سرعت وزش باد منجر به وقوع گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.


وی ادامه داد: از امروز تا چهارشنبه در نوار شمالی کشور دمای هوا ۳ تا ۵ درجه افزایش می یابد و از بعد از ظهر جمعه و طی روز شنبه با توجه به شمالی شدن جریانات روی دریای خزر بارش سواحل شروع خواهد شد که این بارش ها به شکل پراکنده خواهد بود.


رفیعی با بیان اینکه برای تهران امروز و فردا آسمانی صاف پیش بینی می شود، تصریح کرد: بیشینه دما در تهران امروز به ۳۰ درجه می رسد.


کارشناس سازمان هواشناسی یادآور شد: شهرکرد با دمای ۷ درجه به عنوان خنک ترین و اهواز با دمای ۴۵ درجه گرم ترین مراکز استان بوده اند.


افزایش ۳ تا ۵ درجه ای دما در نوار شمالی کشور/پیش بینی آسمانی صاف برای تهران
:
امتیاز : 5.0 تعداد رای : 1

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها