بازدید: 9

دستگیری سارقان منازل تهرانسر

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2045406
رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر از دستگیری ۲ سارق که از منزل پیرمردی در شهرک فرهنگیان سرقت کرده بودند خبر داد.

///// امروز //////دستگیری سارقان منازل تهرانسربه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ محمود مالمیر رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر اظهار داشت: ساعت سه عصر روز گذشته بیست و چهارم شهریورماه پیرمردی حدودا ۷۰ ساله و ساکن شهرک فرهنگیان به کلانتری ۱۵۰ تهرانسر مراجعه و ماموران کلانتری را در جریان ماجرای سرقت از منزلش قرار داد.

وی بیان داشت: شاکی مدعی بود که برای خرید میوه به تره بار محل رفته بود که یکی از همسایگانش با وی تماس و اعلام می کند که در خانه اش باز است. بلافاصله از میدان تره بار خارج شده و به خانه اش مراجعه کرده است، ولی متوجه شد می شود تعدادی از اقلام منزلش از جمله طلا و جواهر از خانه اش سرقت شده است.

این مقام انتظامی افزود: برای بررسی موضوع تیمی از ماموران عملیات کلانتری به نشانی اعلامی محل سکونت مال باخته مراجعه و تحقیقات پلیسی را آغاز کردند.

وی بیان داشت: تحقیقات پلیسی نشان از این داشت که سارق در محدوده محل سرقت در محله فرهنگیان سکونت دارد و به دنبال آن مخفیگاه وی مورد شناسایی قرار گرفت.

سرهنگ مالمیر تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضائی قضائی، تیمی از ماموران عملیات کلانتری به مخفیگاه متهم اعزام و پس از دستگیری وی، مخفیگاهش مورد بررسی قرار گرفت و تعدادی از اموال سرقتی از قبیل: جعبه ابزار، پنل ضبط و ... کشف شد.

بیشتر بخوانید: سارق نقاب به چهره منازل تهرانی ها دستگیر شد

کلانتر محله ۱۵۰ تهرانسر بیان داشت: با شناسایی تعدادی از اموال سرقتی توسط مال باخته، متهم چاره ای جز به اعتراف نداشت و لب به اعتراف گشود و اظهار داشت: سرقت را با همکاری یکی از دوستانش که به تازگی از زندان آزاد شده است انجام داده است.

وی اضافه کرد: مخفیگاه متهم دوم پرونده نیز در محدوده کلانتری شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی ماموران با ورود به منزل این متهم و دستگیری وی، تعدادی طلاجات و گوشی هوآوی شاکی و تعداد زیادی لباس کشف کردند.

وی در انتها خاطر نشان کرد: هر ۲ متهم که ۳۰ و ۳۵ ساله هستند پس از انتقال به کلانتری به ۶۰ فقره سرقت منزل با همکاری یکدیگر اعتراف و هر ۲ متهم پس از تحقیقات پلیسی، برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/


دستگیری سارقان منازل تهرانسر
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها