بازدید: 8

شناسایی محل دپو تلفن‌های همراه سرقتی در شرق تهران/ انهدام باند سازمان یافته زورگیر پایتخت

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2045395
رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی پایتخت از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند یازده نفره سارقان زورگیر در شرق تهران خبر داد.

//// امروز////شناسایی محل دپو تلفن های همراه سرقتی در شرق تهران/ انهدام باند سازمان یافته زورگیر پایتختبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ بهنام ایرانمنش رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت:چندی پیش گزارشی در خصوص فعالیت یک باند چندنفره که در سطح برخی محلات شرق تهران اقدام به سرقت و زورگیری می کردند دریافت کردیم.

وی با اشاره به اینکه پس از بررسی موضوع و تأیید صحت خبر مراتب در دستور کار مأموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت و با هماهنگی مقام قضایی، تلاش برای شناسایی و دستگیری این افراد سارق که علاوه بر سرقت در زمینه شرارت و زورگیری نیز فعالیت داشته آغاز شد، افزود: با انجام تحقیقات تکمیلی مشخص شد اعضای این باند که در بین آن ها دختران جوانی نیز وجود دارد به صورت کاملا سازمان یافته دست به سرقت زده و محلی را برای دپوی اموال سرقتی خود اختصاص دادهاند.

بیشتر بخوانید: دستگیری سارق تازه کار به همراه ۴ میلیارد تلفن همراه آیفون ایکس + عکس

رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینکه تیم مجربی از مأموران پس از شناسایی مخفیگاه و محل دپوی اموال سرقتی سارقان در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه موفق به دستگیری یازده نفر اعضای این باند شدند، عنوان داشت: مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی شامل گوشی های تلفن همراه، ساعت مچی، دستگاه های لوازم جانبی اعم از ضبط صوت، باند، امپی فایر و... را از این سارقان به همراه تعدادی سلاح سرد (قمه و شمشیر) و مواد روانگردان و صنعتی کشف وشد.

وی افزود: پلیس همواره در کنار مردم بوده و از هر تلاشی برای برقراری امنیت و آسایش شهروندان فروگزار نمی کند لذا از شهروندان تهرانی خواست تا پلیس را در این راه همراهی کرده و در صورت مشاهده هرگونه خبری در خصوص موضوعات و مسائل امنیتی و انتظامی گزارشات خود را با سامانه پلیسی ۱۱۰ در جریان بگذارند.

انتهای پیام/


شناسایی محل دپو تلفن‌های همراه سرقتی در شرق تهران/ انهدام باند سازمان یافته زورگیر پایتخت
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها