بازدید: 8

اعتماد دوجانبه مدیران و سهامداران «بیمه معلم»

منبع : سایت خبری بورس نیوز کد خبر: 2045387
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه معلم در حالی برای نخستین بار پس از عرضه سهام شرکت در بازار سرمایه، در پایان تیر ماه برگزار شد که سهامداران به تقسیم سود ۱۰ درصدی موافقت کردند.

به گزارش بورس نیوز، موضوعی که نشان می دهد سهامداران با تمام قوا به مدیریت شرکت اعتماد داشته و به چشم انداز بیمه معلم در سال های آینده بسیار امیدوارند؛ و اما... بررسی عملکرد شرکت بیمه معلم در ۵ ماهه نخست سال ۹۸ نشان می دهد این اعتماد چندان بیهوده نبوده است.
بر اساس آمار های اعلام شده از سوی شرکت در سامانه کدال بورس، بیمه معلم در ۵ ماهه نخست سال ۹۸ مبلغ ۹.۶۷۰ میلیارد ریال از مشتریان حق بیمه دریافت کرده که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با رشد حدود ۶۰ درصدی همراه بوده است.

اعتماد دوجانبه مدیران و سهامداران، سرمایه بیمه معلم

تحلیل ها نشان می دهد جمع سود خالص شرکت در سه ماهه نخست سال جاری رقمی معادل ۱۶۷ میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد حدود ۱۴ درصدی همراه شده است.

گفتنی است که هزینه های عمومی و اداری بیمه معلم در سه ماهه نخست سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن تنها حدود ۶ درصد رشد داشته که با توجه به افزایش چشمگیر سطح قیمت ها و میزان افزایش حقوق پرسنل، نشان از مدیریت هزینه ها در این بخش دارد.


اعتماد دوجانبه مدیران و سهامداران «بیمه معلم»
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها