بازدید: 9

بازگشت ملی پوش پرسپولیس که ۳۱۰روز بازی رسمی نکرده!

منبع : تابناک کد خبر: 2045355
در دو بازی ابتدایی لیگ نوزدهم نیز نادری فیکس بازی کرد، اما حالا در آستانه دربی کالدرون می‌خواهد این مدافع ملی پوش را نیمکت نشین کرده و به انصاری بازی بدهد. انصاری در بازی‌های دوستانه نمایش قابل قبولی داشت، اما حالا باید دید که در یک بازی رسمی چه خواهد کرد.

محمد انصاری مدافع چپ تیم پرسپولیس پس از ۳۱۰ روز در زمین بازی حضور خواهد داشت.

به گزارش تابناک ورزشی، سرخپوشان پایتخت در حالی مقابل نفت آبادان قرار خواهند گرفت که احتمالا تغییراتی در ترکیب این تیم وجود خواهد داشت. گابریل کالدرون که روز گذشته از خستگی شدید بازیکنان ملی پوش خود خبر داد، در نظر دارد تا عناصر دفاعی نظیر محمد نادری را نیمکت نشین کند و به مدافع شماره ۱۵ خود بازی بدهد.

انصاری ۳۱۰ روز پیش در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفت و در نیمه دوم دچار آسیب دیدگی شد. پس از بازی مشخص شد که او رباط صلیبی پاره کرده و حداقل ۶ ماه از تمرینات دور خواهد بود. در همین حین برانکو به سراغ محمد نادری رفت و او نیز توانست در یک نیم فصل نمایش درخشانی را از خود نشان دهد و اثرگذار ظاهر شود.

در دو بازی ابتدایی لیگ نوزدهم نیز نادری فیکس بازی کرد، اما حالا در آستانه دربی کالدرون می خواهد این مدافع ملی پوش را نیمکت نشین کرده و به انصاری بازی بدهد. انصاری در بازی های دوستانه نمایش قابل قبولی داشت، اما حالا باید دید که در یک بازی رسمی چه خواهد کرد.

در صورتی که او عملکرد خوبی را از خود نشان دهد، بی تردید یک هفته سخت در انتظار کالدرون خواهد بود تا انتخاب کند کدام بازیکن در مقابل استقلال بازی کند؛ نادری یا انصاری؟


بازگشت ملی پوش پرسپولیس که ۳۱۰روز بازی رسمی نکرده!
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها