بازدید: 13

اصلاح طلبان اگر شرکت در انتخابات را مشروط نکنند، نامرد سیاسی‌اند!

اصلاح‌طلبان باید بپذیرند اگر شرکت در انتخابات را مشروط نکنند، نزد جامعه مدنی و مردم به عنوان نامردان و پفیوز‌های سیاسی قلمداد خواهند شد.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: عبدالله ناصری، فعال سیاسی اصلاح طلب در گفتگو با ایلنا در پاسخ به این سؤال که اصلاح طلبان باید با چه رویکردی در انتخابات شرکت کنند؛ انتخابات مشروط یا شرکت بدون شرط و رایزنی برای تأیید صلاحیت ها؟ گفت: اصلاح طلبان باید بپذیرند اگر شرکت در انتخابات را مشروط نکنند، نزد جامعه مدنی و مردم به عنوان نامردان و پفیوز های سیاسی قلمداد خواهند شد. بنابراین شرایط تاریخی اینگونه است که اصلاح طلبان نباید تنور انتخابات را برای جریان مقابل گرم کنند بلکه باید شرایط معقول بگذارند.

ناصری افزود: معتقدم اگر یاران اصلی و اصیل اصلاحات بنشینند شرایطی را برای انتخابات تعریف کنند می شود امیدوار بود که در سرنوشت مجلس تعیین کننده خواهند بود، اما اگر اینگونه نباشد حتماً باید نسبت به پیروزی اصلاح طلبان تردید کرد. او ادعا کرده است: این دفعه یک جریان سومی که آقای احمدی نژاد آن را مدیریت می کند وارد عرصه انتخابات خواهد شد و در مجموع شرایط را برای اصلاح طلبان و اصول گرایان سنتی سخت خواهد کرد.

اصلاح طلبان اگر شرکت در انتخابات را مشروط نکنند، نامرد سیاسی‌اند!
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها