بازدید: 11

قسمت 19 و پایانی «هیولا» مهران مدیری منتشر شد+ دانلود قسمت نوزدهم هیولا

منبع : فرارو کد خبر: 2043342
قسمت نوزدهم مجموعه «هیولا» به کارگردانی «مهران مدیری» -دوشنبه ۲۵ شهریور ماه- در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.
قسمت 19 و پایانی «هیولا» مهران مدیری منتشر شد+ دانلود قسمت نوزدهم هیولا
 
نوزدهمین و آخرین قسمت از سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی پیمان قاسم خانی دوشنبه بیست و پنجم شهریور ماه ۹۸ وارد شبکه نمایش خانگی می شود.

در قسمت قبل دیدیم که هوشنگ به آتلیه اردلان رفت و با او دیدار کرد. او کمی با خلق و خوی اردلان و شاگردانش آشنا شد و قدرت او را در بزرگ و کوچک کردن هنرمندان و آثارشان بهتر درک کرد. اردلان تابلو هایی که هوشنگ آورده بود را قیمت گذاری کرد و نشان داد که ارزش تابلو ها به خودشان نیست بلکه به آن عددی است که اردلان به آن ها الصاق می کند.

در سوی دیگر قصه و بعد از جور نشدن وام هوشنگ، او تصمیم می گیرد که خانواده ی چمچاره را دعوت کند و به هر شکلی که شده است آن ها را گول بزند و باز هم در خانه ی آن ها مستاجر بماند، اما ضیافت خانواده ی شرافت و چمچاره مهمان ناخوانده ای نیز اضافه می شود. او کسی نیست جز داوود بیزاکودیل.

مهمانی آقای شرافت ناخواسته به سمتی کشیده شد که فردای آن شب هوشنگ، داوود و چمچاره به محل کار هوشنگ رفتند و در طبقه ی دوم آن جا به جای روح سرگردان زنی نقاش که خودکشی کرده است، جسم رنجور پیرمرد نقاشی را یافتند که منصور مدبر است. همان کسی که کامروا و هیئت مدیره آثارش را خریدند و بعد از پخش شدن خبر فوتش قیمت آثارش سر به فلک کشید.

هوشنگ، چمچاره و داوود بسیار تحت تاثیر سختی ای که استاد مدبر کشیده است قرار گرفتند اما...، اما باز هم طمع کار خودش را کرد. این بار آن ها در نقش سوء استفاده گران از منصور مدبر ظاهر شدند و به نوعی با کامروا اعلام جنگ کردند.

 

اختلاف ارشاد و عوامل «هیولا» بر سر پایان سریال
به گزارش سینما دیلی، همزمان با نزدیک شدن به پایان سریال «هیولا» سعید رجبی فروتن عضو شورای پروانه نمایش خانگی وزارت ارشاد از اختلاف شورا های پروانه ساخت و نمایش با سازندگان «هیولا» بر سر پایان بندی این سریال خبر داد و نوشت: «هیولا» به ایستگاه پایانی رسید.
 
پایان بندی سریال «هیولا» متاسفانه و شاید هم خوشبختانه آن چیزی نیست که شورا های پروانه ساخت و نمایش به نویسنده و تهیه کننده سریال پیمان قاسم خانی و سید مصطفی احمدی پیشنهاد کردند. حاصل کار آن چیزی است که تیم سازنده بر اجرای آن اصرار داشتند.

قسمت 19 و پایانی «هیولا» مهران مدیری منتشر شد+ دانلود قسمت نوزدهم هیولا
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها