بازدید: 6

فدراسیون فوتبال: حضور زنان در دیدار ایران و کامبوج گزینشی نخواهد بود

منبع : عصر ایران کد خبر: 2042467
مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال گفت: به طور حتم حضور زنان در دیدار ایران و کامبوج به صورت گزینشی نخواهد بود و می توانند به صورت اینترنتی بلیت این دیدار را خریداری کنند.

«غلامحسین زمان آبادی» روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: این که زنان در مسابقات باشگاهی بتوانند در ورزشگاه ها حضور پیدا و مسابقات لیگ برتر را از نزدیک تماشا کنند هنوز به صورت جدی مورد بحث نیست.

وی افزود: حضور زنان در ورزشگاه ها در مقطع فعلی برای دیدار های لیگ برتر با محدودیت ها و شرایط خاص روبروست و حتی می توانم بگویم به خاطر برخی اتفاق ها، مردان نیز با مشکلاتی روبرو هستند.

مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: برای دیدار تیم ملی فوتبال ایران با کامبوج هواداران زن به طور حتمی در ورزشگاه آزادی حضور پیدا خواهند کرد تا این مسابقه را از نزدیک تماشا کنند، اما این که چند سکو و چند درصد ورزشگاه به آن ها تعلق خواهد گرفت به صورت قطعی مشخص نیست.

زمان آبادی تصریح کرد: باید بلیت فروشی دیدار ایران و کامبوج به صورت اینترنتی انجام و متوجه شویم چه تعداد هوادار زن ثبت نام کرده اند. بعد از ثبت نام معلوم می شود چه تعداد سکو در اختیار زنان قرار خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: به طور حتم حضور زنان در بازی ایران و کامبوج به صورت گزینشی نخواهد بود. چطور ممکن است آن ها در سایت ثبت نام می کنند گزینشی صورت بگیرد؟ هر شخصی که به صورت اینترنتی بلیت تهیه کرد می تواند در ورزشگاه آزادی حاضر شود.

مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال در پایان گفت: این که هیات چند نفره ای از فیفا برای بررسی شرایط حضور زنان در ورزشگاه به تهران سفر می کنند موضوعی است که از آن بی خبر هستم و به طور حتم سخنگوی فدراسیون فوتبال در جریان کامل این موضوع است.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و کامبوج در مقدماتی جام جهانی ۱۸ مهر و از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

فدراسیون فوتبال: حضور زنان در دیدار ایران و کامبوج گزینشی نخواهد بود
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها