بازدید: 13

همسرش را بعد از کُشتن سوار موتورسیکلت کرد!

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان گفت: زنی که با همدستی دو برادر خود و یک نفر دیگر، همسرش را به قتل رسانده بود دستگیر شد.

به گزارش بولتن نیوز، سرهنگ فرامرز ملکوتی در بیان جرئیات این خبر اظهار کرد: روز 16 شهریور 98 در پی اعلام واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت و فوت راکب آن که یک مرد تبعه افغانستان بود، در جاده امامزاده ابراهیم (ع) به لحاظ مشکوک بودن صحنه تصادف علاوه بر عوامل پلیس راه، کارآگاهان پلیس آگاهی دشتستان نیز در محل حضور یافتند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: در بررسی های اولیه به نظر می رسید که متوفی در اثر تصادف فوت کرده باشد، اما کارآگاهان پلیس آگاهی با دقت نظر و تیزبینی، اطلاعات لازم را در محل حادثه برای بررسی های کارشناسی جمع آوری کردند.

سرپرست فرماندهی انتظامی دشتستان اظهار کرد: در نتیجه بررسی های کارشناسی و اطلاعات دقیق میدانی مشخص شد که متوفی در نقطه ای دیگر به قتل رسیده و قاتل یا قاتلان جهت منحرف ساختن مسیر تحقیقات جنائی صحنه تصادف و واژگونی موتورسیکلت را ترتیب داده اند.

سرهنگ ملکوتی بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با تحقیقات میدانی به همسر مقتول و دو برادرش مظنون شدند.

وی عنوان کرد: همسر مقتول در بازجویی ها و تحقیقات به عمل آمده ضمن اعتراف به بزه انتسابی اقرار کرد که به دلیل اختلافات خانوادگی همسر خود را با همدستی دو برادرش و یک نفر دیگر با ضربات چاقو به قتل رسانده اند.

سرپرست فرمانده انتظامی دشتستان گفت: همسر مقتول به همراه 2 برادرش پس از اقرار به قتل و تکمیل تحقیقات برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ ملکوتی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس یکی دیگر از افراد مرتبط با این قتل که در حال حاضر متواری است را شناسایی کرده و در حال تلاش برای دستگیری وی هستند.


همسرش را بعد از کُشتن سوار موتورسیکلت کرد!
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها