بازدید: 11

ترامپ به توافق تجاری موقت با چین فکر می‌کند

منبع : تابناک کد خبر: 2039022
رییس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ، اعلام کرد که توافق تجاری موقت با چین را هم در نظر خواهد گرفت، هرچند آن را به یک توافق دائمی، ترجیح نمی‌دهد.

 Image result for ‫دونالد ترامپ‬‎

به گزارش مهر به نقل از سی ان بی سی، رییس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ، اعلام کرد که توافق تجاری موقت با چین را هم در نظر خواهد گرفت، هرچند آن را به یک توافق دائمی، ترجیح نمی دهد.  

ترامپ به خبرنگارارن گفت که دوست دارد با دومین اقتصاد بزرگ جهان به توافقی کامل و جامع دست پیدا کند، هرچند او در را برای امضای یک توافق محدود با پکن، باز گذاشته است.  

او در اجتماع انتخاباتی جمهوری خواهان در بالتیمور، به خبرنگارارن گفت: اگر می خواهیم توافق کنیم، بیایید آن را به سرانجام برسانیم. افراد بسیاری در مورد این توافق صحبت کردند. من شاهد این هستم که تحلیل گران بسیاری می گویند که یک توافق موقت داشته باشیم. به این معنا که ما از موارد مورد مذاکره، بخش هایی که آسان تر هستند، را مورد توافق قرار دهیم. اما از نظر من، ما یا توافق می کنیم یا توافق نمی کنیم. اما فکر می کنم این (توافق موقت یا محدود) چیزی است که ما در نظر خواهیم گرفت.  

اظهارات ترامپ باعث ایجاد سردرگمی و امید در بازارها شد، اما سخنگوی کاخ سفید، جاد دیره، تاکید کرد که رییس جمهور یک توافق کامل را ترجیح می دهد و در نظر ندارد توافق موقت داشته باشد. این باعث شد بازارها سود اولیه خود را از دست بدهند.  


ترامپ به توافق تجاری موقت با چین فکر می‌کند
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها