بازدید: 6

پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه گیشا و استاد معین/ افزایش یک خط ترافیکی در مسیر جلال با ساخت تونل گیشا

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2038450
صبوری دیلمی با اشاره به اینکه با وجود پل گیشا تنها ۲ خط ترافیکی برای مسیر شرق به غرب وجود داشت، گفت: با احداث زیرگذر سه خط عبوری ایجاد می‌شود.

کاظمی///پیشرفت 60 درصدی پروژه گیشا و استاد معین/ افزایش یک خط ترافیکی در مسیر جلال با ساخت تونل گیشاصفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهردار تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه در تکمیل پروژه گیشا و استاد معین از برنامه جلو هستیم، گفت: طبق قولی که دادیم هر دو پروژه تا پایان سال به اتمام می رسد و تاکنون هم ۶۰ درصد آن ها تکمیل شده است.

معاون فنی و عمرانی شهردار تهران با بیان اینکه در پروژه گیشا یک کار مهندسی ارزشی انجام شده است، گفت: با تمهیداتی که اندیشیده شد چند اشکال مهم آن را که می توانست در آینده مشکلاتی ایجاد کند را برطرف کردیم.

او با بیان اینکه ۶۰  میلیارد تومان در این پروژه صرفه جویی شده است، گفت: با دستور شهردار تهران و حمایت شورای شهر در این پروژه مشکلات اعتباری و بودجه ای نداریم و صد در صد بودجه آن تخصیص یافته است.

صبوری دیلمی با بیان اینکه طرح مصوب پروژه در حال انجام است، ادامه داد: این پروژه از ابتدای خیابان فروزان فر در غرب شروع می شود و سپس بعد از خیابان پروانه خارج می شود.

بیشتر بخوانید: حذف کارگاه های عمرانی زیر گذر گیشا همزمان با شروع مدارس

معاون فنی و عمرانی شهردار تهران با تأکید بر اینکه با اجرای این پروژه کاهش موثر بار ترافیکی را خواهیم داشت، اظهار کرد: با این زیرگذر یک خط ترافیکی به مسیر شرقی و غربی اضافه خواهد شد در حالی که پل سابق تنها دو خط داشت و ما این پروژه سه خط عبوری ایجاد می کنیم و مطمئنا در این شرایط حرکت خودروها آسان تر می شود ضمن اینکه تعداد زیادی اصلاحات هندسی را هم بر روی سطح انجام می دهیم که برای نمونه می توان از احداث ایستگاه تاکسی و دوربرگردان نام برد.

او در پایان خاطرنشان کرد: موضوع اتصال این زیرگذر به زیرگذری که از تقاطع کارگر شمالی عبور کرده منتفی است زیرا که برای این کار باید بخشی از زیرگذر تقاطع کارگر تخریب شود و این کار از لحاظ فنی درست نبود.

انتهای پیام/

آخرین وضعیت تکمیل پروژه گیشا و استاد معین

پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه گیشا و استاد معین/ افزایش یک خط ترافیکی در مسیر جلال با ساخت تونل گیشا
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها