بازدید: 8

اقدام عجیب شهروند آمریکایی پیش از وقوع طوفان! + تصاویر

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2038172
اقدام عجیب یک مرد آمریکایی پیش از وقوع طوفان دوریان در این کشور به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.

اقدام عجیب شهروند آمریکایی پیش از وقوع طوفان! + تصاویر///به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک مرد اهل فلوریدای آمریکا با اقدام عجیب خود پیش از وقوع طوفان دوریان به سوژه رسانه ها تبدیل شد. این مرد برای آنکه ماشینش از این طوفان سهمگین در امان بماند آن را به داخل خانه اش آورد و در آشپزخانه خانه اش پارک کرد.

بیشتر بخوانید: لحظه سقوط جرثقیل برج مرتفع در کانادا + فیلم

اقدام پاتریک ال دریج موجب اختلافش با زنش شد و او در دفاع از تصمیمش گفت که نمی خواهد ماشینش در این طوفان خسارت ببیند. جسیکا ال دریج که از اقدام شوهرش عصبانی بود، تصاویری از ماشین پارک شده در آشپزخانه تهیه و در فیسبوک منتشر کرد.

او در گفتگو با یکی از رسانه های آمریکایی گفت که همسرش، پیشتر ماشینش را در گاراژ داخل حیاط پارک می کرد اما چون نگران بود طوفان دوریان موجب آسیب به گاراژ و در نتیجه ماشین شود، چنین تصمیم عجیبی را گرفت.

در تصاویری که جسیکا در فیسبوک منتشر کرده است، خودروی شوهرش در حالی که در آشپزخانه پارک شده دیده می شود. جسیکا همچنین گفت امیدوار است شوهرش پس از پایان طوفان فورا ماشین را از داخل خانه به بیرون منتقل کند.

اقدام عجیب شهروند آمریکایی پیش از وقوع طوفان! + تصاویر///

اقدام عجیب شهروند آمریکایی پیش از وقوع طوفان! + تصاویر///

گفتنی است؛ وقوع طوفان دوریان موجب خسارات شدید در آمریکا شد. بیشترین خسارات این طوفان در باهاما بود که موجب کشته و زخمی شدن صدها تن شد.

انتهای پیام /

مرد آمریکایی با پارک خودرو در داخل آشپزخانه خانه اش خبرساز شد

 


اقدام عجیب شهروند آمریکایی پیش از وقوع طوفان! + تصاویر
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها