بازدید: 31

حذف عنوان مقدس «شهید» از تابلو‌های نامگذاری معابر شهر را گزارش دهید

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2038141
شهرداری تهران از شهروندان خواست هرگونه مغایرت در درج عنوان مقدس «شهید» در تابلو‌های نامگذاری معابر سطح شهر را گزارش دهند.

حذف عنوان مقدس «شهید» از تابلو های نامگذاری معابر شهر را گزارش دهیدبه گزارش  گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اخیرا تصاویری در شبکه های اجتماعی منتشر شد که حاکی از عدم درج عنوان مقدس «شهید» در بعضی از معابر پایتخت بود و واکنش تعدادی از شهروندان عزیز تهرانی را نیز در پی داشت. مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران درمورد این موضوع اطلاعیه ای منتشر کرده است.

در متن این اطلاعیه آمده است:

وَ لَا تحَْسَبنَ َّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فىِ سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتَا بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُون

پیرو برخی اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر عدم درج عنوان مقدس «شهید» در برخی معابر مزین به نام شهدا، شهرداری تهران از ۲۰مردادماه با پیگیری مجدانه شهرداران مناطق نسبت به بررسی این موارد اقدام نمود و تمامی معابری که نیاز به اصلاح داشتند سریعا مورد رسیدگی قرار گرفتند.

با وجودی که این موارد بسیار اندک بوده و عموما مرتبط با تابلو های پرچمی نصب شده در سال های گذشته هستند، اما مقرر شد در پایش های دوره ای هر گونه مغایرتی مورد بررسی قرار گیرد. از شهروندان عزیز درخواست داریم با مشاهده اندک مغایرتی در خصوص عناوین معابر مزین به نام شهدای والامقام سریعا از طریق سامانه۱۳۷ موضوع را اطلاع رسانی کرده تا پس از بررسی در کمترین زمان ممکن نسبت به اصلاح اقدام لازم صورت پذیرد.

انتهای پیام/

اطلاعیه شهرداری تهران برای گزارش تغییر نام معابر شهر

حذف عنوان مقدس «شهید» از تابلو‌های نامگذاری معابر شهر را گزارش دهید
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها