بازدید: 6

جلسه انصاری‌فرد با سرمربی و کاپیتان‌های پرسپولیس

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2037699
جلسه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با گابریل کالدرون و همچنین سیدجلال حسینی و حسین ماهینی در باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سید جلال حسینی و حسین ماهینی کاپیتان های تیم پرسپولیس امروز به دعوت مدیر عامل در باشگاه پرسپولیس حضور یافتند.

در این نشست درباره مسایل مختلف تیم گفت و گو شد و انصاری فرد از زحمات بازیکنان و آرامشی که در تیم وجود دارد تشکر کرد و گفت: بازیکنان تیم بدون توجه به هر چیزی فقط روی تمرین و بازی ها تمرکز کرده اند. این تلاش آنها جای تقدیر دارد و ما هم که تازه مسوولیت باشگاه را پذیرفته ایم سخت در تلاش هستیم تا با نهایی شدن قرارداد اسپانسری که جزییات و نحوه همکاری آن مشخص نبوده و برخی برنامه های اقتصادی دیگر باشگاه را به شرایط مالی بهتر برسانیم. بنده حسب وظیفه برای آگاهی اعضای تیم ضمن تقدیر و تشکر از انگیزه های بالای اعضای تیم این شرایط را به نمایندگی از تیم با کاپیتان های پرسپولیس در میان گذاشتیم و خوشحالیم که دغدغه اصلی بازیکنان سربلندی تیم در بازی های پیش رو است و برای رسیدن به این هدف بدور از هر حاشیه ای سخت در حال تلاش هستند و تیم در آرامش به کار خود ادامه می دهد.

ساعتی بعد از دیدار صمیمانه کاپیتان ها و مدیرعامل پرسپولیس، گابریل کالدرون سرمربی تیم پرسپولیس با حضور در باشگاه جلسه ای با محمدحسن انصاری فرد داشت.

در این جلسه درباره مسائل مربوط به زمین تمرین، برنامه های آماده سازی و وضعیت کنونی تیم گفت وگو شد. کالدرون برگزاری چنین نشست هایی را ضروری دانست و خروجی های این جلسات را مفید ارزیابی کرد.

انصاری فرد در این نشست ضمن تقدیر از سخت کوشی ها و زحمات کادرفنی و بازیکنان تاکید کرد؛ پرسپولیس در بازی های پیش رو با حمایت همه جانبه هواداران خود به میدان خواهد رفت و ان شاءالله موفقیت های لازم هم با تلاش و حمایت همه جانبه بدست خواهد آمد.

در این جلسه کالدرون درباره لزوم تغییر زمین تمرین با مدیرعامل صحبت کرد و مراتب نارضایتی خود از زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی را اعلام داشت.

در دقایقی از این جلسه، محسن خلیلی مدیر تیم و خواگین و اینیگو دستیاران کالدرون هم حضور داشتند و درباره آخرین شرایط تیم نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

انتهای پیام/


جلسه انصاری‌فرد با سرمربی و کاپیتان‌های پرسپولیس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها