بازدید: 7

شریفی: اردوی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم/ در تیم اتحاد و همدلی بسیار خوبی دیده می‌شود

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2037440
مربی تیم ملی فوتبال جوانان کشورمان در خصوص برگزاری اردوی اخیر ملی پوشان در اندونزی توضیحاتی داد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، حیدر شریفی مربی تیم ملی فوتبال جوانان در خصوص اردوی اندونزی اظهار داشت:خداراشکر اردوی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و توانستیم نقاط ضعف و قدرت خود را در این ۲ بازی به خوبی شناسایی کنیم. در برابر اندونزی نشان دادیم که به دنبال ارائه فوتبال زیبا و تهاجمی هستیم. برگزاری چنین اردو هایی به ما خیلی کمک می کند تا به مهمترین هدفمان که صعود به جام جهانی است برسیم.

مربی تیم جوانان تصریح کرد:در تیم اتحاد و همدلی بسیار خوبی دیده می شود از بازیکنان گرفته تا کادر فنی، تدارکات، پزشکی و رسانه همه دنبال تنها یک هدف هستیم و در تیم ما کار انفرادی وجود ندارد و اتحاد حرف اول را در تیم جوانان می زند. خوشبختانه همین مسئله کمک کرده که تیم شرایط خوبی داشته باشد و از این دو بازی هم درس های بسیار خوبی گرفتیم.

بیشتر بخوانید: ماجرای درگیری فوتبالیست های نوجوان ایران با عراق

شریفی در در پایان گفت:ما باید از اشتباهات خودمان در این دو بازی درس بگیریم و روی نقاط ضعف و قوت تیم کار کنیم. در واقع اندونزی تیم خوبی بود که از حمایت هوادارانش هم در خانه بهره می برد و نقاط ضعف و قوت ما را به خوبی نشان داد. جا دارد از کادر پزشکی تیم هم کمال تشکر را داشته باشم چرا که تعدادی از بازیکنان تیم در این اردو مصدوم بودند و با تلاش پزشکان به بازی ها رسیدند. همچنین از فدراسیون فوتبال تشکر می کنم که زمینه حضور تیم جوانان در اردو ها و بازی های مختلف را فراهم کرد و این تیم تجربه بین المللی مناسبی به دست آورده است.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از فوتبال ایران

شریفی: اردوی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم/ در تیم اتحاد و همدلی بسیار خوبی دیده می‌شود
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها