بازدید: 7

اعمال محدودیت های ترافیکی در محور کرج-چالوس+جزئیات

منبع : صراط نیوز کد خبر: 2037372
رئیس پلیس راه استان البرز از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی البرز و یک طرفه شدن جاده چالوس از شمال به سمت جنوب در روز جمعه 22 شهریور ماه خبر داد.
صراط:

سرهنگ گودرزی، رئیس پلیس راه استان البرز از یک طرفه شدن جاده چالوس از شمال به سمت جنوب در روز جمعه 22 شهریور ماه خبر داد و گفت: تردد وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد از ساعت ۱۳ روز جمعه 22 شهریور ماه جاری تا ساعت دو بامداد روز بعد ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان البرز از یک طرفه شدن تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز یاد شده الی ساعت دو بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج نیز خبر داد و بیان کرد: در این مدت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت نیز در محور کرج - چالوس ممنوع است.

به گزارش فارس وی با بیان اینکه ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در این جاده اعمال می شود، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محورهای مواصلاتی استان روان و در برخی نقاط محور کرج - چالوس کم حجم است؛ مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.


اعمال محدودیت های ترافیکی در محور کرج-چالوس+جزئیات
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها