بازدید: 7

آخرین وضعیت محورهای شرق استان تهران

منبع : صراط نیوز کد خبر: 2037370
جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: محور هراز از ساعت ۱۵ فردا به سمت شمال مسدود می‌شود و این محدودیت تا ۲ بامداد روز بعد ادامه دارد.
صراط:

علی سلیمانی جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در گفت وگو با فارس در پردیس درباره وضعیت ترافیکی محورهای شرق استان تهران، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال و شمال به جنوب محور هراز، روان، عادی و بدون مشکل در جریان است و خودروها به سهولت در حال عبور از این محور مواصلاتی کشور هستند.

وی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه در دو لاین رفت و برگشت محور فیروزکوه عادی و روان گزارش شده و مشکلی در خصوص عبور و مرور خودروها وجود ندارد.

سلیمانی اضافه کرد: عبور مرور انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال و شمال به جنوب محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم و حرم، روان و بدون گره ترافیکی در جریان است و خوشبختانه در محورهای شرق استان تهران حادثه خاصی رخ نداده است.

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران ادامه داد: با توجه به بار رفت مسافران به مشال کشور در طی روزهای گذشته، محور هراز از ساعت ۱۵ فردا، از رودهن به سمت شمال مسدود و این انسداد تا ساعت ۲ بامداد روز بعد ادامه خواهد داشت تا هم وطنان از شمال به جنوب این محور ترددی روان را داشته باشند.

وی اذعان کرد: هموطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز، رعایت مدیریت زمان، صبر و شکیبایی تردد کرده و حدالمقدور در روشنایی روز اقدام به سفر کنند تا مسافرتی ایمن و بدون خطر را سپری کنند.


آخرین وضعیت محورهای شرق استان تهران
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها