بازدید: 5

هدف دروغین با بهانه دروغین!!

دشمن در تلاش است تا خودسوزی یک دختر را با هشتک #دختر_آبی تبدیل به جرقه‌ای برای بحران‌سازی در کشور کند.

گروه ورزشی: دشمن در تلاش است تا خودسوزی یک دختر را با هشتک #دختر_آبی تبدیل به جرقه ای برای بحران سازی در کشور کند.

هدف دروغین با بهانه دروغین!!

به گزارش بولتن نیوز به نقل از تبیین، همه دستگاه تبلیغاتی دشمن در کنار همراهی آگاهانه و بعضا نااگاهانه داخلی ها و بازی با احساسات مردم این هدف را دنبال می کند. برخی نیز با فریب خوردن و یا بی اطلاعی از واقعیت ماجرا، ناخواسته در این مسیر حرکت می کنند.

اما نکاتی در این زمینه خواندنی است:

۱. بر خلاف فراخوان ها و تحریک های گسترده، موضوع جعلی #دختر_آبی ظرفیت تبدیل شدن به یک بحران اجتماعی _ سیاسی را ندارد. برخلاف فضای سنگین شبکه های اجتماعی و بازی سازی سلبریتی نماها، مردم به خوبی دریافته اند که نه مسئله اصلی شان، حضور زنان در ورزشگاه هاست و نه تصمیم دارند که مسئله اصلی عده ای دغلکار!!! را مسئله خودشان کنند. واقعیت این است که دغدغه های واقعی جامعه با دغدغه های دغلکاران بی درد!!! ؛؛سیاستمداران دوره گرد و مجازی بازان حرفه ای فاصله معناداری دارد. عقلانیت مردم بیش از این هاست.

۲. فاطمه سلحشوری نماینده مردم تهران در مجلس، خودسوزی این دختر را به خودسوزی #جوان_تونسی که منجر به انقلاب تونس شد، تشبیه کرده است و همگان را به عکس العمل فراخوانده است. فارغ از ساده لوحی مفرط این نماینده و عنوان مجرمانه این دعوت که از لحاظ حقوقی، تحریک و تشویق به اقدام علیه امنیت ملی کشور تلقی می شود، این گونه سخنان را باید در چارچوب اقدامات #پیش دستانه طیفی از نمایندگان دانست که از هم اکنون #رد_صلاحیت خود را در ماه های آینده پیش بینی می کنند و تصمیم دارند هزینه رد صلاحیت شان را با فاکتور نظام هزینه کنند و فردا روزی _ با پوشاندن حقیقت _ ادعا کنند که رد صلاحیت شان این موارد بوده است. از این روست که مردم #فریادهای دروغین این طیف نمایندگان بی عمل را باور نمی کنند.

۳. اما بازی سلبریتی هانماها عریان تر از این حرف هاست. هرازگاهی به بهانه جیفه ای!! فریادی و خوردن نانی!!! سابقه تاریک این طیف نشان داده که دغدغه هایی دروغین شبیه#دختر_آبی بهانه ای برای خودنمایی و موج سواری!!! است وگرنه در بزنگاه دردها و دغدغه های اصلی مردم همانند سیل زدگان و خانه سازی و کمک به محرومان و صدها عنوان دیگر ، این طیف، غایبان همیشگی اند.


هدف دروغین با بهانه دروغین!!
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
 • هدف دروغین با بهانه دروغین!!


  دشمن در تلاش است تا خودسوزی یک دختر را با هشتک #دختر_آبی تبدیل به جرقه‌ای برای بحران‌سازی در کشور کند.
 • افشای آدم ربایی دروغین


  چندی پیش زن میانسالی با پلیس تماس گرفت و از ناپدید شدن پسر تازه دامادش خبر داد، به این ترتیب بود که تحقیقات برای یافتن داماد جوان شروع شد.
 • کلاهبرداری با درج آگهی های دروغین


  رئیس پلیس فتا همدان از دستگیری فردی که با درج آگهی های دروغین اقدام به کلاهبرداری می کرد، خبر داد و گفت : کاربران در صورت مواجهه با صفحات دارای محتوای مجرمانه می‌توانند آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir بخش ثبت گزارش مردمی با ما
 • هدف از طرح خبر دروغین لغو سفر شینزو آبه به تهران چه بود؟


  این روز‌ها که بحث جنگ نفتی آمریکا با اقتصاد ایران، داغ شده، یک خبرگزاری ژاپنی هم به نقل از مقامی بی نام، خبری جعلی می‌زند و ژاپن را هم وارد این بازی می‌کند.
 • تبلیغ‌های دروغین روی بیلبوردهای شهر


  عضو هیأت مدیره انجمن متخصصین پوست ایران از تبلیغات شامپوهایی که مدعی سیاه شدن و قطع ریزش مو هستند، گفت: محتوای تبلیغات انجام‌شده کاملاً دروغ بوده و علم پزشکی این تبلیغات را تأیید نمی‌کند.
 • شاکیان دروغین در دادسراها!


  شکایت‌های واهی یا همان دعاوی خلاف واقع پدیده‌ای است که آبروی افراد، دستگاه قضائی، پلیس و حتی در مواردی احساس امنیت و آرامش جامعه را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد.
 • صبر دروغین چه نشانه‌ای دارد؟


  قانع بودن این است که زیاده‌خواهی نکنید هر چه خداوند داد ولی شما تلاش بکنید اما قانع بودن به این نیست که بگذارید دیگران چپاول کنند و تو بگویی من هم قانعم، عیبی ندارد من صبر می‌کنم و هر چه شد، نه این صبر، صبر دروغین است.
 • دو قطبی دروغین جنگ و برجام


  هفتاد و هشتمین شماره خط حزب‌الله با سخن هفته‌ای درباره هدف دشمن از ایجاد غفلت با عنوان «دو قطبی دروغین جنگ و برجام» منتشر شد.
 • عکس‌های دروغین فضای مجازی


  عکس‌هایی که می‌بینید، برای بازارگرمی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده‌اند.
 • آرامش دروغین بین چین و آمریکا، بر هم خورد!


  با افزایش تنش بین چین و آمریکا، قیمت نفت 2 درصد سقوط کرد.
 • افزایش پیامبران دروغین در اندونزی


  گروه بین‌الملل - گسترش فضای مجازی و برخی مشکلات اجتماعی و اقتصادی در دهه‌های اخیر موجب افزایش تعداد کسانی شده که در اندونزی ادعای پیامبری می‌کنند و با استفاده از بی‌ثباتی سیاسی و اقتصادی برای کسب شهرت می‌کوشند.
 • قطعه ای از بهشت؛ وعده ای دروغین


 • مدعی دروغین علیه شفر فراری است؟


  این فرد که پیشتر رسانه های ایرانی نوشته اند پرونده های باز دیگری هم دارد، این بار اتهاماتی را علیه وینفرد شفر مطرح کرده است که رسانه ها از احتمال شکایت مرد آلمانی علیه او نوشته اند.
 • ماجرای کلاهبرداری با استشهادیه دروغین!


 • حامیان داعش، مدعیان دروغین


  پایگاه اطلاع رسانی khamenei.ir، نماهنگ «حامیان داعش، مدعیان دروغین» را منتشر کرد.

گزارش ها

تیم ملی والیبال ایران یک - قطر صفر/ گزارش لحظه به لحظه

تیم ملی والیبال ایران یک - قطر صفر/ گزارش لحظه به لحظه

علیفر از گزارشگری محروم شد

علیفر از گزارشگری محروم شد

علیرضا علیفر از گزارشگری محروم شد

علیرضا علیفر از گزارشگری محروم شد

علیفر از گزارشگری محروم شد

علیفر از گزارشگری محروم شد

گزارش تصویری دیدار ایران و قطر

گزارش تصویری دیدار ایران و قطر

گزارش تصویری دیدار ایران و استرالیا

گزارش تصویری دیدار ایران و استرالیا

گزارش لحظه به لحظه کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2019| سه شکست و یک حذف شده برای ایران، عبدولی به حریف روس رسید

گزارش لحظه به لحظه کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2019| سه شکست و یک حذف شده برای ایران، عبدولی به حریف روس رسید