بازدید: 6

سرباز هستم و به مسابقات بوکس قهرمانی جهان نرفتم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2037306
ملی پوش بوکس کشورمان به دلیل خدمت مقدس سربازی نتوانست به رقابت‌های قهرمانی جهان روسیه اعزام شود.

دانیال شهبخش ملی پوش بوکس وزن ۵۷ کیلوگرم  در گفت وگو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اعزام نشدنش به رقابت های جهانی روسیه بیان کرد: یک ماه قبل از اعزام به مسابقات فدراسیون را در جریان موضوع خدمت سربازی ام قرار دادم اما مسئولان فدراسیون گفتند تا مسابقات زمان زیادی مانده و پیگیر کارهای اعزامت هستیم اما زمانی که عازم مسابقات شدیم متوجه شدم ممنوع الخروج هستم و علتش سرباز بودنم است.

او افزود: فدراسیون در این زمینه کم کاری نکرده است چرا که نامه هایی که به ستاد نیرو از طرف فدراسیون ارسال شده را دیده ام اما وقتی به ستاد نیرو مراجعه کردم گفتند نامه فکس نشده است حال نمی دانم کوتاهی از کجا و چه کسی است؟

شهبخش در ادامه گفت: از اینکه نتوانستم به مسابقات اعزام شوم خیلی ناراحت هستم چون آمادگی کامل داشتم و خوب تمرین کرده بودم برای اعزام دوباره به مسابقات باید ۲ سال صبر کنم و به نظرم مدت زمان زیادی است.

در این راستا حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس بیان کرد: فدراسیون پیگیری های لازم را انجام داده است، اما اعلام شد که او ممنوع الخروج است.   اکنون پیگیر این مضوع هستیم تا دلایل این اتفاق را متوجه شویم.

/////داستان تکراری ممنوع الخروجی بوکسورها

طبق شنیده ها نمایندگان وزن +۹۱ کیلوگرم و ۶۹ کیلوگرم از تهران و مازندران مشغول خدمت سربازی بودند که آن دو نفر اعزام شدند، اما شهبخش تایید خروجی نگرفته است. البته فدراسیون ادعا کرده است که تا لحظه آخر پیگیر این موضوع بوده است و ۲ روز مانده به اعزام به ما اعلام شد که این ورزشکار ممنوع الخروج است. فدراسیون سجاد محمود پور را به عنوان جایگزین در نظر داشته است، اما به خاطر دیر اعلام شدن ممنوع الخروجی شهبخش فدراسیون نتوانسته است که اقدامات لازم را برای اعزام جایگزین انجام دهد.

بیشتربخوانید:حضورقهرمان بوکس آسیا: ثوری فردی ترسو است

/////داستان تکراری ممنوع الخروجی بوکسورها

رقابت های بوکس قهرمانی جهان از روز دوشنبه ۱۸ شهریور با حضور ۳۶۵ بوکسور از ۷۸ کشور در یکاترینبورگ روسیه آغاز شد و تا ۱۲ روز ادامه خواهد داشت.

بیشتربخوانید:

در مسابقات بین المللی مبالغ خوبی به داوران پرداخت می شود

 ملی پوش بوکس: برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ بازی تدارکاتی نداشتیم

انتهای پیام/

 

ملی پوش بوکس ممنوع الخروج شد

سرباز هستم و به مسابقات بوکس قهرمانی جهان نرفتم
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها